VEMEX Energie a. s. zkušenosti, recenze a diskuze

VEMEX Energie a. s. zkušenosti, recenze a diskuze
4.3 (86.67%) 3

VEMEX Energie a. s. se řadí mezi známé poskytovatele zemního plynu i elektřiny v České republice. Disponuje samozřejmě licencí na obchod jak se zemním plynem, tak i s elektřinou. Spolehnout se u ní můžete na férové jednání. Důkazem budiž i její jednání, kdy se zcela dobrovolně přihlásila k přesnému dodržování pravidel, jež stanovuje Etický kodex obchodníka v odvětvích energetiky.

Akciová společnost VEMEX Energie a. s. je nedílnou součástí velké stejnojmenné energetické skupiny VEMEX. Ta funguje úspěšně na tuzemském trhu již více než 15 let. Jinak je také dceřinou společností VEMEX s. r. o. dodávající zemní plyn pro odběratele v České republice od roku 2006. Mimo jiné je VEMEX Energie a. s. i součástí jednoho z největších plynových gigantů GAZPROM Germania GmbH.

Za obrovskou devízu VEMEX Energie a. s. jako dodavatele lze považovat to, že vlastní své zásoby zemního plynu. Má k nim samozřejmě přímý přístup, a nemusí je tak kupovat od dalších zprostředkovatelů a být na nich závislý. Mimo jiné VEMEX Energie a. s. podporuje i nadaci Dobrý anděl.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.czNapište vaše zkušenosti s touto firmou:

41 Responses to VEMEX Energie a. s. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Anonym napsal:

  A zkoušel se už na ně někdo dovolat??? Nepodařilo se mi to opakované ani po 20 minutách čekaní.

  • Michal napsal:

   Kolikrat tam volam i 45,50 minut a jic. Co ale zvedaji, kdyz se nahlasis jako novy zakaznik. To zvednou hned:)

 2. Petr napsal:

  Víte o tom, že z ČR odchází GAZPROM ? A je jen otázka, jak se to pěkně či nepěkně odrazí. Štěstí přeje rozhodně vždy těm připraveným. Patříte k nim ? Informujte se včas.

 3. Nikola napsal:

  Nejsme u nich sice dlouho, ale zatím vše funguje jak má

 4. Anna napsal:

  My jsme loni přešli k Vemexu. I když jsme přes zimu dost topili – byla hnusná dlouhá zima, tak jsme nic nedopláceli za energie. Předtím to byly 3 tisíce měsíčně plus ještě 6 tisíc doplatek, teď 3 tisíce měsíčně a doplatek žádný.

 5. Hynek napsal:

  Zdravím Vás, my ročně u Vemexu zaplatíme za plyn v rodinném domě 54000Kč a za elektřinu kolem 22000Kč. A letos jsme si u nich přišli na přeplatek 7000Kč a nějaký drobný, z čehož nám většinu částky tvořili peníze vrácené za plyn. Ohledně komunikace zatím žádné větší zkušenosti nemáme, po dobu dvou let jsme s nimi zatím neměli potřebu řešit žádné chyby ve vyúčtování atp. Tak u nás standardní průběh a spokojenost.

 6. Karel napsal:

  já mám s Wemexem dobré zkušenosti. přecházeli jsme k nim a i při přechodu bylo všechno v pohodě a smluvené ceny nám dodrželi. já bych vám firmu doporučil.

 7. Aneta napsal:

  Taky jsme si s nima sjednali smlouvu a všechno funguje jak má, už skoro rok. Všechno klape, nebojte se.

 8. Eliška napsal:

  Já byla u wemexu a naprostá spokojenost, nikdy žádný problém.

 9. Kateřina napsal:

  Vše u ních strašně dlouho trvá, co se vyřízení různých věcí týče, ale cenu mají nejlepší, to je to jediné, co mě u nich ještě drží

 10. Vlasťa napsal:

  Nikdy jsem s nimi neměl žádný problém

 11. Libor napsal:

  Vemex má smlouvy na dobu určitou i neurčitou. Obrovské plus moci si vybrat

 12. Olin napsal:

  Smlouvu jsem si zařídil sám. Mám ji na dobu neurčitou. Nedávno jsem se stěhoval tak jsem chtěl vyúčtování a úspora proti RWE byla velká. Taky zařízení převodu smlouvy na nový byt bylo bez problémů. Když jsem se stěhoval před 3 lety s RWE musel jsem kvůli tomu 2x osobně na pobočku do fronty. Za mě Stabil super.

 13. Lucka napsal:

  Přešla jsem nedávno, na soudy je ještě brzy, ale přešla na radu rodičů, kteří jsou se společností velmi spokojeni

 14. Zdena napsal:

  Ceny super, komunikace také a tím že vyřídí i přechod lidem hodně ulehčí život

 15. Markéta napsal:

  Vemex je super, navíc mi pomohli vymanít si i na druhém odběrném místu ze smlouvy s RWE a bez sanknce na konec. Díky moc.

 16. Libor napsal:

  Jsem rád, že jsem odešel

 17. Irena napsal:

  Lháři – dva měsíce mi opakovaně tvrdili, že moje žádost byla řádně předána k vyřízení, přitom tak neučinili a mě to stálo pěkné tisíce. Dlouhé lhůty sváděli na distributora, který ale neměl o žádosti ani ponětí.

  • Václav napsal:

   Distribuční požadavky jsou trochu složitější záležitost. Dodavatel má na předání požadavku distribuci 30 dní, to samé má distribuce na vyřízení. Tak to funguje v ideálních případech. Navíc pokud je provozovatelem distribuční soustavy ve Vašem kraji ČEZ, tak ten měnil informační systém, takže je celkem možné že se jim to ztratilo při migraci dat. Tím to nechci obhajovat, jenom podotýkám že problém nemusí být vždy na straně dodavatele.

 18. Karla napsal:

  Velmi osobní přístup.

 19. Kamila napsal:

  Musím řîct, že jsem naprosto spokojená. Byl u mě OZ ten mi porovnal ceny, řekl mi přesně kolik ušetřím. Jsem u nich už 1 rok a nezměnila bych. Jsem s nimi 100% spokojena.

 20. Věra napsal:

  nejlepší dodavatel co jsem měla

 21. Veronika napsal:

  Konečně jsme spokojeni

 22. Radomil napsal:

  Slušná společnost. Vychází mě již 4 roky vstříc a jsem s nimi spokojený. Hlavně vrací přeplatky a nic si nezapočítává jako někteří….

 23. Samuel napsal:

  Není to žádná extra sláva, ale pár stovek jsme s nimi v bytě ušetřili, takže ok

 24. Mirek napsal:

  Jsem u nich sice krátce, ale vše je zatím v pořádku

 25. Jan napsal:

  Zatím se mi jeví jako dobrá společnost, zapomněl jsem poslat jednu zálohu, upozornili mě smskou a nic za to nechtěli. Zatím šetříme měsíčně kolem 250Kč, tak uvidíme při dalším vyúčtování.

 26. Vojta napsal:

  Máme je od tý doby, co u nás proběhla energetická aukce, ceny se poté změnily jen nepatrně, ale jinak vše zůstalo při starém. Dobrý dodavatel.

 27. Romana napsal:

  lepší ceny než RWE

 28. Sabina napsal:

  Jsem u nich od r. 2010 a nemám žádné výhrady k fungování firmy ani k tarifům.

 29. Lucka napsal:

  Přechod od Bohemia Energy zařídili bez problémů. Spolehlivost, ochota odpovědět kdykoliv na jakoukoliv otázku.

 30. Zuzka napsal:

  Příšerné ceny a arogantní jednání šli jsme jinam

 31. Dáša napsal:

  Férové jednání, individuální přístup.

 32. Leona napsal:

  Cena dobrá, ale když něco potřebuji, jsou dost neochotní a to mi docela vadí, je s nimi vše na dlouho

 33. Kamil napsal:

  Neochota a ignorace vůči zákazníkovi.

 34. Miloslav napsal:

  My jsme bohužel spokojeni nebyli, přešli jsme k jinému dodavateli

 35. Petra napsal:

  Operátorka s námi dojednala osobně nejlepší možné řešení pro náš domek (4+1), doporučuji.

 36. Karolína napsal:

  Já jsem u nich od loňského roku a zatím jsem spokojena.

 37. Pavel napsal:

  Já měl, asi 2 roky zpět, než jsem přešel jinam. Párkrát jsem s nimi něco řešil a vždy to bylo na dlouhé lokte, přehazovali si mě mezi sebou jako horký brambor. Ale nakonec se to vyřešilo. S přechodem problém nedělali, ale možná to bylo díky tomu, že jsem měl smlouvu na dobu neurčitou. Ale to hlavní je, že ceny které nabízí, jsou naprosto nekonkurenceschopné.

 38. Ladislav napsal:

  Vemex mám druhým rokem a beru od něj elektřinu. Naprosto bezproblémový dodavatel, který se ke mně chová férově. Např. neurgoval nižší zálohy, když jsem včas nezměnil trvalý příkaz a na můj tel. dotaz mě sdělili, že se to vyřeší při vyúčtování. Fakt je, že jim vyúčtování platím okamžitě jakmile ho dostanu. Mám smlouvu na dobu neurčitou (a toho si vážím) a cena je naprosto stejná jako na dobu určitou. Dokud tuto praxi nezmění budou bílou vránou v oboru. Je mě úplně jedno, že vlastníkem je ruský Gazprom. Alespoň za ním stojí kapitál a jen tak snadno nezkrachuje.

 39. Jiří napsal:

  Jsem u nich již přes dva roky a jsem spokojen

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.