3.4/5 - (12 votes)

VEMEX Energie a. s. se řadí mezi známé poskytovatele zemního plynu i elektřiny v České republice. Disponuje samozřejmě licencí na obchod jak se zemním plynem, tak i s elektřinou. Spolehnout se u ní můžete na férové jednání. Důkazem budiž i její jednání, kdy se zcela dobrovolně přihlásila k přesnému dodržování pravidel, jež stanovuje Etický kodex obchodníka v odvětvích energetiky.

Akciová společnost VEMEX Energie a. s. je nedílnou součástí velké stejnojmenné energetické skupiny VEMEX. Ta funguje úspěšně na tuzemském trhu již více než 15 let. Jinak je také dceřinou společností VEMEX s. r. o. dodávající zemní plyn pro odběratele v České republice od roku 2006. Mimo jiné je VEMEX Energie a. s. i součástí jednoho z největších plynových gigantů GAZPROM Germania GmbH.

Za obrovskou devízu VEMEX Energie a. s. jako dodavatele lze považovat to, že vlastní své zásoby zemního plynu. Má k nim samozřejmě přímý přístup, a nemusí je tak kupovat od dalších zprostředkovatelů a být na nich závislý. Mimo jiné VEMEX Energie a. s. podporuje i nadaci Dobrý anděl.

Naposledy upraveno: 24.3.2017

Štítky: