Rate this post

Společnost 1 Energy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-Bystrc, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. 1 Energy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností 1 Energy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Bystrc, Říčanská 1291/11, PSČ 63500
Datum vzniku společnosti: 29.05.2009
IČO: 28105290

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-Bystrc

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., ,

Máte zkušenosti s firmou 1 Energy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024