E.ON pobočka Jihlava

E.ON pobočka Jihlava
3.4 (67.06%) 17

Adresa zákaznického centra E.ON Jihlava:

Havlíčkova 219/62
Jihlava

Otevírací doba:

Pondělí 9:00–16:00
Středa 9:00–12:00Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

13 Responses to E.ON pobočka Jihlava

 1. Miloslav Novotný napsal:

  Dohledat na stránkách eonu kontakty na hlášení poruch nebo nebezpečí je nemožné , na zavěšené vedení u chat na Rounku 193 padají větve ze stromů .

 2. Váca napsal:

  Dobrý den, díval jsem se že změnili dobu: asi kvůli Covidu:)

  Jihlava
  Obchodní místo

  Havlíčkova 219/62, Jihlava 586 01
  Otevírací doba
  Pondělí 09:00–12:00, 13:00–16:00
  Úterý 09:00–12:00
  Středa 09:00–12:00, 13:00–16:00
  Čtvrtek 09:00–13:00

 3. František napsal:

  Zdar lidi,

  píšete tady pěkný kraviny. Jak někdo psal dole – někteří se chováte jak no budu slušný… Ono řvát na člověka za stolemn, že nevyjde s nějakým požadavkem vstříc je jednoduchý.Lidi , proboha – pan Novotný pánovi řekl, že má vypsat nějaký formulář a to je hned oheň na střeše….na jakýmkoli úřadě si vše vypisujete a jestli neumíte někdo psát ,jsou to následky vašich školních let.Klobouček dolů pane Novotný ale já bych se s nimi nemazal.Neumíš být slušný – nazdar a přijď až vychladneš.

 4. Karolína napsal:

  Dobrý den, v době Corona jsem navštívila pobočku.
  Pán byl ochotný ,vstřícný – poradil co jsem potřebovala jsme vyřídila.
  Nechci se nikoho zastávat,ale byla jsem i svědkem předchozího jednání a někteří zákazníci se chovají s prominutím jako hovádka.
  Když se budeme chovat slušně vzájemně bude lépe. Spíš mám pocit, že si každý myslí, že může na člověka na ráně řvát a dovolit si vše a to jsem viděla přímo na pobočce.Divím se ,že pána navyhodil.Já bych ho vypoklonkovla hned . Děkuji pane Novotný

 5. Irén napsal:

  Dobrý den,dvakrát jsem navštívila pobočku a stačilo.Pan Novotný arogantní ,neochotný ,jednal se mnou jak s hlupákem ,přitom nevěděl základní věci a dohadoval se se mnou a slovo -nevím také rád používá a zvyšování hlasu by si mel nechat na doma.Takže si raději zavolám na hlavní info.kde vyřídím více než u tohodle pána ,který neumí slušně jednat.NEDOPORUČUJI.

 6. Kateřina napsal:

  Dobrý den, dnes jsem byla na pobočce .Po přečtení negativních ale i pozitivních komentářů – za mě ano slušné jednání, vše mi pan Novotný vysvětlil pomohl a poradil i s dalšími věcmi které jsem řešila ohledně úmrtí a převodu a ráda jsem vše převedla k nim.
  V čekárně jsem si vyseděla cca 30 minut bylo nás zde hodně ,ale kde nejsou fronty:)
  Jednání a ochota 1A.

 7. Jaroslav Brabenec napsal:

  Byl u mně pan “asi” Hlávka, z E ON Jihlava a nasliboval i nemožné a nakonec se neozva ve slíbený den . Tak že , NEBRAT ….
  Jarda

 8. Hanka napsal:

  Koukám, že v dnešním světe kdy se lidi pořád honí a neustále jsou ve stresu přijdou i chvilky kdy jste celý paf.
  Byla jsem v Jihlavě zařizovat věci ohledně jističe a přepisů.Byl tam tuším pan Novotný – velmi dobré vystupování,poradil se vším co a jak i dále řešit jelikož jsem řešila i jistič navýšit kvůli rekonstrukci a docela mě udivuje to že si někdo stěžuje – nedávate náhodou tu příčinu Vy a nekompenzujete si to na člověk který za to vůbec nemůže? Pomohl a zařídil vše potřebné ,dal kontakt na sebe a ráda se na něj obrátím.Takto by měli fungovat na všech úřadech a ruku na srdce není tomu tak.A lidičky klíííííd nestresujte stejně je to zbytečný:)

 9. Jožin napsal:

  Dobrý den, jsou zde asi špatné údaje-viz níže, já jsem s pánem mluvil a byl ochotný a schůzku zařídil mimo úřední den-nevím za mě OK a kdyby byli takto vstřícní všude na úřadech lépe by se dýchalo:)
  Jihlava
  Obchodní místo
  Havlíčkova 219/62, Jihlava 586 01

  Otevírací doba
  Pondělí 09:00–16:00
  Středa 09:00–16:00
  Pátek 09:00–12:00
  Jiný termín po telefonické dohodě možný

 10. Josef napsal:

  Rád bych se setkal osobně.To opravdu máte otevřeno jen dva dny v týdnu?

 11. Josef napsal:

  Dobrý den po přečtení recenze si dovoluji napsat také. Pán vše co jsem potřeboval zařídil a taktéž poradil ohledně změny sazby. Souhlasím s pánem který se jmenuje Robin. V obchodě a hlavně při komunikaci s lidmi se všem nedá zavděčit- byl jsem i svědkem neurvalého a agresívního chování zákaznice a velký obdiv jak to pan z E.ONu zvládl. Osobně bych takovou zákazníci vypoklonkoval. Doporučuji

 12. Robin napsal:

  Dobrý den, za mne spokojenost. Pán vše zařídil poradil a víceméně po přečtení recenze si asi pan Petr neuvědomuje jednu věc. Pozdravit má první při vstupu ale to je kravina takové věci řešit. Za mě 5+

 13. Petr napsal:

  Hrozná zkušenost. Arogantní, povýšené a nepříjemné chování muže v kanceláři, který se ani nepředstavil, ani nepozdravil. Už nikdy více.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.