Stabil Energy s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

Stabil Energy s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze
2.6 (52.86%) 14

Stabil Energy s.r.o. je společností, která již více než 5 let dodává elektřinu a plyn na Českém trhu pro koncové odběratele. Stabil Energy s.r.o. se vyznačuje speciálním individuálním přístupem ke svým zákazníkům, což potvrzuje i fakt, že se v minulosti stala jednou z 5 nejrychleji se rozvíjejících společností svého druhu v České republice.

U Stabil Energy s.r.o. se setkáte především s velmi výhodnými cenami dodávek a také s vyrovnáním deaktivačního poplatku v případě přestupu zákazníka od jiného dodavatele. Stabil Energy s.r.o. mimo jiné přispívá i částkou 1000 korun na revizi plynového kotle, jež je samozřejmostí jak u domácností, tak i firemních provozů.

Stabil Energy s.r.o. mimo jiné nabízí také pronájem velmi efektivních a úsporných LED žárovek pro domácnosti i větší firmy. Zároveň je součástí standardně poskytovaných služeb Stabil Energy s.r.o. i zabezpečení lékaře na telefonu v případě, že vás zasáhnou jakékoli zdravotní obtíže.Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

127 Responses to Stabil Energy s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Lucie napsal:

  Dobrý den,
  společnost Stabil Energy je…ani nevím, jak je slušně pojmenovat. Klasicky podraz na seniorku. Infolinka neexistuje, na email neodpovídají. Zaslala jsem doporučený dopis na adresu sídla firmy do Prahy – zásilka přeposlaná do Jihlavy, kde má dle volně dostupných informací bydliště jednatel – náhoda? Neodpovídají nikde. Peníze chtějí neoprávněně, neoprávněně si vystaví smluvní pokutu, kterou ani klientovi nepošlou, ale rovnou předají vymáhací agentuře. Vymáhací agentura přiznala, že s danou společností mají potíže i oni… Podány dvě reklamace na oficiální e-mail společnosti, ani jedna nebyla vyřízena v zákonné lhůtě. Obrátila jsem se na ERÚ a budeme požadovat náhradu dle zákona. Vidím, že potíže má více lidí, to už by bylo na podání trestního oznámení.

 2. Vlastimil napsal:

  Společnost Stabil Energy je proradná bezcharakterní a zlodějská společnost, která podvodně před více než pěti lety uzavřela se mnou smlouvu na dodávky plynu. Po necelých čtyřech letech mě, ačkoli mě byl vždy vrácen přeplatek, byly zvednuty měsíční pravidelné zálohy o 600 Kč. Toto mi bylo oznámeno pouze SMS – správou a když jsem se proti navýšení asi třikrát odvolával, nebylo mi ani jednou odpovězeno a ani nebrali telefony. V loňském roce v červenci mě bylo oznámeno že výše jmenovaná loupežnická společnost mě převádí na jinou společnost a to od 1.8.2019. Konečné vyúčtování jsem dostal až jsem se spojil s Energetickým regulačním úřadem a to zhruba po půl roce. Přitom této společnosti sdělili, že mi bylo vyúčtování dávno posláno. Na vyúčtování byl termín splatnosti 20.1.2020, takže zase lhali a navíc ani nedodrželi tento termín, protože na peníze v částce 15 883 Kč čekám dodnes a také z přeplatku je zřejmé to, že jeho navýšení o 600 Kč bylo zcela neoprávněné a neopodstatněné. Jsou to bezcharakterní hyeny. Ing. Vlastimil Tulis

  • Radka Kučerová napsal:

   Dobrý den pane Tulisi, já se teprve dnes dozvěděla od ERÚ, že zákazníky převedla na Zelenou elektřinu. Poslali mi neoprávněně pokutu, kterou podstoupili fa Rychlé řešení pohledávek.Telefonicky se s nimi nespojím,jsou nedostupní a na email neodpovídají.Bohužel jsem také naletěla přes České aukce. Stabil nedodržel výpovědní lhůtu a ani termín přechodu k nim. Takže pokuta od Bohemky, která byla stornovaná z důvodu, že Stabil požádal o zpětvzetí. Ujistili mě, že mi nehrozí pokuta ani od nich a ani od Českých aukcích. Naštěstí mám emailovou komunikaci mezi nimi, mám v ruce důkaz, že to podělali oni.Též jsem se dnes dozvěděla, že jim byla odebraná licence prodej komodit.Fakt hyeny..Radka Kučerová

 3. Helena napsal:

  Dobrý den,
  dnes přišla mému tátovi od Vás oznámení o postupu pohledávky.

  Dopis napsaný 19.8.2019
  splatnost pohledávky 1.9.2019 a dopis dorazil dnes 19.10.2019
  POhledávka je z roku 2016.
  Prohledala jsem všechny inkasní dokumenty a táta má vše zaplaceno.
  Tak že s vaší upomínou jdu zítra na policii , pak Vás dám do televizních novin zároveň k právníkovi.

  Na telefony nereagujete.

  S pozdravem Štraitová

 4. pavla napsal:

  Velká nespokojenost, jednom dojí běžné lidi. Chtějí doplatek za plyn přes 4000 Kč.

  • Monika napsal:

   Ano jsou to zloději a je bordel,že stát s tím nic neudělá a ještě to podporuje

  • Vlastimil napsal:

   U mě je to přeplatek 15 883 Kč, které mi Stabil Energy dluží od 1.8.2019 do dnešního dne tedy do 30.1.2020 a ani se raději neozvali, tak jsem to dal na policii.

 5. Daniela napsal:

  Stabil – nikdy více. Po půlroce na žádost přišlo, avšak neoprávněně zadržela firma 5000 Kč a ani po urgenci zpět peníze neposlala. Nyní je v insolvenci, tudíž už se nikdy peněz nedočkáme. Vrchol všeho je, že si majitel založil firmu novou a bude opět cucat prachy od poctivých lidi. Vrchol českého podnikání!

 6. Karel Potočný napsal:

  Zlodějská firma! Nejradši mají důchodce, kteří podepíší vše! A jejich jednání po telefonu, super. Nabídka slevy ze servisního poplatku (činí 100 Kč měsíčně) – člověk ušetří 100 Kč ročně A SMLOUVU TÍM PRODLOUŽÍ O 3 ROKY. No prostě ŠMEJDI !!! Lidi utíkejte, dokud je čas !!!

  PS: Když se podaří odejít, pak dále telefonují a vyhrožují !!!

  • Anonym napsal:

   Stabil Energy, no to je firma. Kdo jen můžete utéct, utečte, nikdy k nim nevstupujte. Úmyslně zkreslená a chybová vyúčtování, reklamace se vyřizuje více jak dva měsíce, vyúčtování za odběry jako by nebylo třeba vystavovat a případný přeplatek nezasílají. Od poloviny dubna roku 2019 s nimi vyřizuji přeplatek a samozřejmě, že nic. Info linka neprostupná, reakce na emaily v podstatě žádná. Prostě zlodějsiká firma.

   • Mám úplně stejné zkušenosti. Od 31.7.2019 mě dluží přeplatek ve výši 15 883 Kč a když tam volám, tak telefony neberou, na dopisy neodpovídají, no už se nabalili a dělají jako správní pražáci mrtvého brouka. Je to skupina podvodníků, zlodějů a lhářů a říkají si Stabil Energy

    • Lucie napsal:

     Dobrý den,
     reklamaci jsem podala již více než před měsícem a žádná odpověď. Přitom lhůta na vyřízení je 15 dní (ve VOP mají 30 dní, ale to se domnívám, že je v rozporu s platnou legislativou). Nezvažovali jste podání trestního oznámení? Chtěla jsem ho podat, ale muselo by nás být více.

 7. Jakub napsal:

  Nejhorší operator na trhu. Vyučtování me přislo za 2 roky 😀 a kdyz jsem po nich chtel posledni Fakturu kdyz jsem sel jinam prisla s 8 mesicnim zpozdenim . OTRESNY!!!

 8. lenka napsal:

  Nejhorší společnost jaká může být.Vůbec nedoporučuji. Ani jednou nepošlou roční vyučtování, telefony neberou a na emaily neodpovídají. Hlavně na navýšení záloh , to jsou rychlíci. Takže jsem se už naštvala a přestupuji k jiné společnosti.Stabil nikdy více.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Lenko,
   Vaše zkušenost nás mrzí, nic méně si stojíme za tím, že s klienty jednáme a snažíme se vyjít vstříc. Bohužel je naše infolinka hodně vytížená, na emaily se odpovídá do 5ti pracovních dnů, veškeré komunikace se samozřejmě dají dohledat. Zálohy se zvyšovali z důvodu navýšení ceny na burze a takto postupovala většina dodavatelů, my jsem zvedli pouze zálohy, nikoliv samotné ceny.

   • Anonym napsal:

    Dobrý večer vy určitě neodpovidate do 5 dní jak uvádíte.již jsem psal 2x jak na infostabil tak na nejmenovaného zaměstnance a bez odpovědi.

   • Ondřej napsal:

    co to je za blbost co jste to mnyní popsala zálohy se snad zvyšují vůči spotřebě zákazníka. očividně netušíte co děláte ne nadarmo jste dostali největší pokutu 5 mega v Kč za podvody na lidech.

   • Anonym napsal:

    Cháchá…kecy v kleci!! Nezvedáte telefony, když jsem psala na konkrétního člověka mail..buď je na mateřské, nebo už není aktuální a nebo ..Obraťte se na fakturace…
    Ježiši…se mi chce z vás blejt !!!! Já mám u vás zálohy z 2018 a do dnes žádné vyúčtování… a to jsem ani jediný den u vás nebyla, bo jste posrali termíny odchodu a lhůty. Sice to není raketa jak u ostatních, ale už z principu vám to kapesné pro vás nenechám !!!…ani tý Zelený elekrice..jak se dnes jmenujete !

  • Anonym napsal:

   Plný souhlas!ukončila jsem “členství” u této společnosti ke 4.3.2019
   3 měsíce jsem žádala o vyúčtování.preplatek prý poslali poštou!.ale skutek utek!!

  • Vlastimil Tulis napsal:

   Nejen to, ale třeba mě dluží přeplatek a to od 31.7.2019 ve výši 15 883 Kč a dodnes mi ani neodpověděli, nebo třeba, že by poslali omluvný dopis, tak to ani omylem. Dokonce Energetickému reviznímu úřadu lžou, takže nejen zloději ale i lháři. Je to strašná společnost plná podvodníků, zlodějů a lhářů. Takže všechny lidi varuji před Stabil Energy. Telefony neberou a na maily neodpovídají. Dělají mrtvého brouka, nabalili se a nyní už jen parazitují. Mám úplně stejné zkušenosti.

 9. Vlastimila napsal:

  Dobrý den, nakonec musím společnost pochválit. Po komunikaci kde mi po roce a půl zaslali vyúčtování, jsem čekala od listopadu na přeplatek. Už jsem se obrátila na Dtest, kde mi slečna ze Stabilu poradila a ochotně pomohla. Dokonce mi i zařídila snížení zálohové platby.
  Příště by to mohly být rychlejší Stabile a bez zbytečných dohadů, ale jinak jsem spokojená, přeplatek poslali.
  Myslím, že kdybych se ozvala hned po roce, tak by jsem nemusela tak dlouho čekat.

 10. Ivo Studénka napsal:

  Dobrý den,
  jak tady čtu zdaleka tady nejsem sám, kdo má s touto společností velmi špatné zkušenosti.
  Důrazně varuji všechny před jakýmkoli kontaktem s touto společností. Jsou neuvěřitelně neseriózní.

 11. Rostislav Ondič napsal:

  Dobrý den. Dnes jsem s hrůzou zjistil, že rodiče byli “předáni” těmto šmejdům na základě telefonického hovoru, kde operátorka položila poslední dotaz po odmítavé odpovědi: To opravdu chcete dražší energii? A odpověď byla osudná: ANO! Toto jediné slovo stálo rodiče “zatím” pouze 3× 280,- Kč. Na zákaznickou linku se nedá dovolat, stále jste první v pořadí, budete spojeni za 1 minutu, za 3 minuty, za 7 minut…! Takže za mě Stabil Energy – kurwy nejhrubšího zrna, a pište si tu sami svá kladná hodnocení, na tom, že jste kurwy to nic nezmění!!!

 12. Petr Přehnal napsal:

  Parta hyen co se nestydí zneužívat seniory. Doufám, že vám to karma po zásluze vrátí vy svině.

 13. Katka napsal:

  Se Stabilem mam dobrou zkusenost. Preplatek poslali, sice pozdeji, ale prece, na emailu kounikuji, na infolince je to malinko komplikovanejsi, ale da se.

  • nespokojený zákazník napsal:

   Přesně opačnou zkušenost mám já. Telefony neberou na emaily odpovídájí jen sporadicky. A když konečně nějakým zázrakem spojím, mluvím pouze s operátorkou a ta jak jsem zjistila nic nevyřídí – stále opakuje Váš požadavek předám k vyřízení.

   Společnost mi špatně vystavila fakturu (nezapočítala 3 zálohy za cca 8000,-
   a tím vznikl nepoplatek cca 400,-). Pak urgují nedoplatek, který neexzistuje a po dlouhých tahanicích vystaví novou fakturu, kde pro změnu účtují POPLATEK za urgenci nezaplacení nedoplatku. Koucourkov. A toto trvá už více jak 2 měsíce. Hrůza. Ruce pryč od Stabil energy!!!!!!!!!!!!!!!!

  • anna napsal:

   Milá paní , vy jste asi zaměstnanec této firmy ,který za to dostal prémie. Jinak si to nedovedu představit. Jsou to šmejdi toho největšího kalibru . Po roce a půl mi přišla od stejného šmejda někde z Ruské federace vymáhání pohledávky za nedodržení smlouvy. Dům jsem prodala a vše potřebné , kupní smlouvu a také výpověď na odměrné místo jsem Stabil energy zaslala , mou výpověď akceptovali . O tom ,že vystavili pohledávku za nedodržení smlouvy jsem se dozvěděla až od vymahačské firmy . Tak jaképak seriózní jednání. Telefony neberou, ještě vás vypípnou a na e maily neodpovídají.

   • Lucie napsal:

    Dobrý den Anno,
    to samé se stalo mojí babičce a jedná se zřejmě o jednu a tu samou vymáhací agenturu. Měla jsem strach, ale jako jediní pomohli a uznali chybu. Smluvní pokutu stornovali. Doporučila bych vymáhací agenturu kontaktovat.

 14. Černá Milena napsal:

  Dobrý den,
  přes počáteční nedůvěru ve společnost vzhledem k recenzím, jsem spokojená, sice mi zvedli měsíční zálohu, ale po tom, co jsem je kontaktovala mi zálohu vrátili na původní výši.
  Takže za mě zkušenost dobrá.

 15. Vladislava Šerá napsal:

  Se Stabil Energy mám aktuální zkušenost dobrou. Vzhledem k navyšování záloh na energiích, se kterým jsem nesouhlasila mi operátorka na infolince okamžitě snížila platby plynu na původní částku, mezitím na elektřině, kterou máme u Eonu s tím měli hrozný problém a zálohu odmítli snížit.

 16. Ježková napsal:

  Stabil Energy nedoporučuji. V 12.2017 jsem posílala výpověď z důvodu stěhování. Dodnes nemám vyúčtování od 7.2016. Při telefonických hovorech se sice omlouvají, že mají s mou fakturou technické problémy, a to už od 1.2.2018, dosud nemám ani vyúčtování ani přeplatek. Nevím už co si mám myslet. Logicky mi vychází, že nemají finanční prostředky, aby mi poslali dost vysoký přeplatek.

 17. jaromír napsal:

  podvodníci zloději lidské hyeny živící se na starých lidech

 18. Ing. Jiří Písařík napsal:

  Dobrý den,

  jsem velmi spokojen s dodavatelem Stabil energy mají opravdu vlídný přístup ke svým klientům .

  🙂

 19. Ing.Pavel Kubelka napsal:

  Tento příspěvek píši z důvodu,abych uchránil zákazníky(zejména osoby staršího věku)od úmyslu odebírat energie od Stabil Energy.Navštívily mě jejich agentky,které se představily,že jsou z Energetického úřadu a mají za úkol zjistit,zda-li nejsou důchodci okrádáni a oni znají nesolidnějšího a nejlevnějšího dodavatele.Jakožto důvěřivý člověk (ze staré školy)jsem podepsal.Následně mě byla telefonicky nabídnuta sleva 15%,kterou jsem bohužel akceptoval.Výsledkem je,že platím za 1m3 plynu 16,80Kč.Zjistil jsem,že se jedná o nejdražšího dodavatele v regionu.Dále mě byl vyúčtován deaktivační poplatek za přechod k jinému dodavateli elektřiny a byl vymáhán,i když byl mnou v řádném termínu.Nyní šetřím z důchodu na další deaktivační poplatek,abych mohl od této”dynamicky se rozvíjející společnosti”odejít.

 20. Petr napsal:

  Na českém energetickém trhu není horší volby než stabil energy. Nepíšu sem jako nějaký zhrzený zákazník, kterému se někam zakutálelo 15,50,- za energie, ale jako člověk, který zná přímo lidi z této společnosti. Nemá cenu se bavit o tom, že jejich ceny postrádají konkurenceschopnost a to ani v případě kdy se spletou a přiznají klientovi ceník, který mu naslibují. Osobně jsem byl svědkem několika desítek telefonátů, kdy stabil energy jasně deklaroval, že klient je v režimu VIP a jeho faktura byla naúčtována jako standard. Mohu doložit neuvěřitelně ponižující výsměch klientovi, kterému bylo v retenci poté, co se mohl konečně zbavit této krysy, nabídnuta sleva 15% na stálou platbu. Chudák klient si myslel že získal slevu na plyn, ale vzápětí jsme mu na návštěvě vysvětlili a ukázali, že se jedná o slevu 15% z částky stálý plat ve výši 50,- a tedy jeho sleva se ukázala být 90,- korun za celý rok. Příslušnou dokumentaci k této “pseudo-slevě” jsem si založil pro připravovaný velký pořad o této podvodnické firmě. Bohužel jiné to nebude. Česká televize odvysílala neoddiskutovatelný a jasný důkaz o tom, že je to zlo z podstaty a tisíce lidí po republice dokazují svými názory shodné poznatky. Takže ve výsledku Stabil energy je firma, kterou je potřeba apriori úplně ignorovat, pokud už jste se dostali do smluvní pasti a nedaří se Vám této pijavice zbavit. Na trhu je tolik slušných firem, že je zcela zbytečné spouštět se až na samotné dno žumpy tohoto oboru a tam se namočit do průšvihu s firmou Stabil energy.

 21. Danto napsal:

  Dobrý den , rodiče měli s vámi smlouvu,bohužel již zemřeli,jak ukončit tuto smlouvu,když smluvní strana již neexistuje.

 22. Ondřej napsal:

  jsou to naprostí parchanti !
  naslibujou cenu která byla dobrá a vydrží jenom 3 měsíce a potom se cena zvedla zhruba o 200 Kč/MWH

  smlouva byla uzavřená po telefonu a ani tu nám neposlali. Když jsme chtěli aby nám ji zaslali chtěli po nás 1000 Kč za zaslání.

  NIKDY VÍC ! snad se od nich nějak dostanu.

 23. Bohumil napsal:

  Nejen, že jsem neušetřil co slibovali, ale nechtějí mě nechat odejít, trvají na pokutě v řádech tisíců

  • Pejšková napsal:

   Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jak jste pořešili pokutu. Jsem momentálně ve stejné situaci.Ukončila jsem dodávky plynu z důvodu stěhování a novém odběrném místě boužel není plyn a oni přesto po mně chtějí smluvní pokutu ve výši 5.tis.korun. Děkuji za odpověd

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   odstoupení a výpovědi podléhají všeobecným obchodním podmínkám. Pokud nejsou dodrženy podmínky, požadujeme smluvní pokutu. Můžu Vás poprosit o vaši identifikaci, abychom se mohli na případ podívat

   • Pejšková napsal:

    Dobrý den.
    Smlouvu jsem řádně dodržela po dobu tří let, řádně platila.
    Telefonicky jsem se informovala jak smlouvu ukončit z důvodu stěhování a paní, která se mnou hovořila mi odpověděla, že nemusím nic jen to poslat. Na nové adrese bohužel není plyn a nový nájemník měl závazky u jiné společnosti a tak jsem podepsala plnou moc jeho společnosti o ukončení odběru plynu z důvodu stěhování. Doložila jsem že nájemní smlouvu nového nájemníka, kterou po mě chtěla paní Vocílková i přesto mi nebyla reklamace uznáma. Nadále paní Vocílková po mě chtěla abych demontovala plynoměr, což nelze. V zápetí mi přišlo v jeden den dvoje vyučtování , jedno na přeplatek cca 200,-kč a hed v jiné obálce nedoplatek 4800,-kč. V dalším týdnu mě telefonicky oslovin nějaký pán vaší společnosti a řekl mi abych se obrátila na vedení společnosti do Jihlavy, a že opět za měsíc zavolá jak se věci mají,nikdo mi nevolal, žádnou odpověď jsem nedostala a jako bonus řešení dané situace jsem zjistila, že moje pohledávka byla postoupena inkasní společnosti a je navýšená o cca 2.tis.korun. To to rozhodně nepovažuji za adekvátní řešení. Dle všeobecných podmínek, které jsem podepsala je informace, že mohu od smlouvy odstoupin a nebude mi účtován deaktivační poplatek po
    vzájemné dohodě z důvodu stěhování. S pozdravem Libuše Pejšková – číslo smlouvy 6628. Danou komunikaci s paní Vocílkovou mophu doložit.

 24. Katka napsal:

  no já nevím, já jsem procházela jejich stránky a pořád se nemůžu nějak rozhodnout, jeslti do toho jít nebo ne.

  • Brabenec napsal:

   Ježiš marjá, nechoďte k nim, jsou to lupiči a podvodníci. Jak k nim vlezete, už se od nich nedostanete!!! Výpovědi neuznávají, automaticky prodlužují smlouvu a stále vyhrožují pokutou! Nekomunikují!

   • Stabil Energy napsal:

    Dobrý den,
    Odstoupení, výpovědi a ukončení smluvních vztahů podléhá Všeobecným obchodním podmínkám, kde je uvedena i sankce za předčasné ukončení smlouvy. Pokud jste se na naši společnost obracel a nedostalo se Vám odpovědi, prosím o znovuzaslání podnětu, abychom celou situaci mohli prověřit. Děkuji.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den, pokud by jste potřebovala konzultaci určitě neváhejte a zavolejte na naši infolinku nebo na email info@stabilenergy.cz, kde Vám bude vše jasně vysvětleno.

 25. Mirka napsal:

  Dobrý den, máme doma zkušenost s firmou Stabil, energie jsme měli vedeny na našeho dědu, který také podepsal obchodnici smlouvu na dodávku plynu. Smlouvu jsme u nich měli uzavřenou od roku 2014 do loňského roku, dokud byl živ. Celou dobu mě překvapovalo, že firma jedná a komunikuje bez problémů. Dokonce když jsem se dívala, tak nechal děda výši záloh při starém a co rok, tak dostával přeplatek minimálně 2000,-. Což musím říct, že mě celkem překvapilo. Loni nastala situace, že jsme museli řešit přepis energií, jelikož děda zemřel. Papírování to bylo fakt šílený, ale na základě žádosti o ukončení smlouvy na základě úmrtí majitele s tím firma neměla problém, jen jsme vše museli doložit, úmrtní list atp. Pro mě až moc papírování, ale vše dopadlo v náš prospěch. Takže pokud to zhodnotím zpětně tak u nás se Stabilem problém nebyl.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Mirko,
   Vaše situace byla pro Vás jistě složitá a proto jsme se snažili, aby vše šlo co nejhladšeji, ovšem v takové situaci je papírování opravdu hodně. Nic méně vše dobře dopadlo a doufáme, že ve Vašem případě bude dlouhou dobu vše v naprostém pořádku.

 26. Kamil napsal:

  Byl jsem u jiného dodavatele a zatím jsem se Stabilem ušetřil v průměru víc, takže pokud u Vás jde o snížení těhle nákladů tak bych vám jí klidně doporučil. Co se týče služeb, je to podobné jako u ostatních, ale já to moc nevyužívám.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Kamile,
   jsme rádi, že s námi šetříte Vaše peníze a doufáme, využijete našich rozšiřujících se služeb.

 27. Libor napsal:

  Pokazil se mi elektroměr, podotýkám ne mým přičiněním, přišli, vyměnili, naúčtovali. Hrůza. Nechápu proč. Já ho nezničil a mám ho platit?

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   s výměnou elektroměru nemáme nic společného, jelikož nejsme jeho vlastníci. S tímto se prosím obracejte na majitele vaší distribuční sítě.
   Děkujeme.

 28. Helena napsal:

  Od Stabilu jsem se hodně dlouho nemohla dostat potom, co jsem jako nová majitelka bytu vyřizovala energie.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Heleno,
   již jsme zmiňovali, že přestup a ukončení smluvních dodávek je vázáno všeobecnými obchodními podmínkami. Pokud jste díky tomuto měla trable za to se omlouváme. Doufáme, že situace je již vyřešena.

 29. Emil napsal:

  Mají předražené ceny, když chcete odejít, dělají naschvály a obstrukce, hrůza

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Emile,
   ukončení smluvních dodávek podléhá jistým pravidlům a postupům. Pokud se Vám zdá, že jsme Vám dělali naschvály, prosím specifikujte konkrétněji co se Vám na našem jednání nelíbilo, situaci určitě prověříme.
   Děkuji.

 30. Tina napsal:

  Solidní jednání, přehledné faktury, dobré ceny

 31. Denis napsal:

  Zase nám letos vrací 🙂

 32. Pavlína napsal:

  Já mám u Stabilu rodiče když jsem viděl smlouvu divil jsem se co to je protože vždycky byly u Čezu tak jsem si do společnosti Stabil Energy volal a říkali mi na jak dlouho rodiče smlouvu mají a za jakou cenu. Musím říct že jsem byl překvapen a čekal jsem jak to bude vypadat na vyúčtování ale přišel přeplatek 2560 Kč. Takže rodiče spokojení a já také asi si k nim dám alespoň plyn

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   jsme rádi, že jste u naší společnosti všeobecně spokojeni, doufáme, že si k nám převedete i Vši elektřinu 🙂

 33. Radim napsal:

  U nich se v té faktuře aspoň vyznám 🙂

 34. Karla napsal:

  Naše zkušenosti jsou jen pozitivní naštěstí

 35. Martina napsal:

  1,5 roku jsem u stabilu – naprostá spokojenost – přehledná faktura, vstřícná komunikace, od 1.2. snížení ceny o 6 %

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Martino,
   jsme velice rádi za Vaši recenzi! Doufáme, že i nadále budete takto spokojená.

 36. Lenka napsal:

  Jako dobrý, ale mohlo by to bejt lepší.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Lenko,
   prosím o sdělení v čem bychom se měli polepšit, rádi se zlepšujeme na základě podnětů od našich zákazníků.

 37. Dáša napsal:

  Varování odběratelům elektřiny a plynu – Stabil v žádném případě nebrat!!!

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Dášo,
   smíme znát důvod Vaší nespokojenosti? Rádi bychom situaci prověřili a zjistili kde se stala chyba. Děkujeme.

 38. Dan napsal:

  strasne drahy

 39. Dagmar napsal:

  trvalo mi 4 měsíce, než jsem od nich dostala vyúčtování, přešla jsem jinam

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Dagmar,
   že jste u naší společnosti nebyla spokojena nás mrzí. Byl problém pouze v tom, že jste déle čekala na vyúčtování? Prosím o zpětnou vazbu, abych mohla situaci prověřit a dát podnět ke zlepšení.

 40. Radovan napsal:

  ceny velmi dobré a to je pro mě důležité

 41. Michal napsal:

  Nebylo to ono, ani ceny a přístup, přešli jsme jinam a je to o hodně lepší

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Michale,
   samozřejmě nás mrzí, že jste u nás ukončil Vaše dodávky. Nic méně, pokud se Vám vede u jiné společnosti lépe je to jedině dobře. Jinak Vás poprosím o informaci, jaké podmínky lepší než my Vám nabídl nový dodavatel, abychom mohli naše služby zdokonalit.
   Děkujeme.

 42. Richard napsal:

  8 měsícú jsem čekal abych mohl odejít od RWE ale stálo to za to

 43. Eva napsal:

  S dodavatelem jsem spokojena a hodnotím je pozitivně a to jak skrze jejich ceny tak i servis, jelikož potom co si ověřili můj zájem, byli celkem rychle schopni sjednat můj přestup k nim. Dávám palec nahoru.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Evo,
   děkujeme Vám za kladný komentář a doufáme, že s námi budete i nadále spokojena, snažíme se neustále náš zákaznický servis zdokonalovat a pokud vše proběhlo k Vaší spokojenosti, jsme rádi!!
   Děkujeme!

 44. Antonin Minarik napsal:

  Sjednali smlouvu, akcni cena po pul roce pryc a platilo se za plyn 965 kc . Pak zavolali, ze nabizi slevu 15proc, nikdo nic nepotvrdil a smlouvu dali do roku 2023.Vetsi podvodniky neznam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Minaříku,
   pokud jste uzavřel dodatek na slevu 15%, byl jste informován telefonicky, kde jste musel odsouhlasit uzavření dodatku. Pokud trváte na faktu, že tomu bylo jinak, prosíme o sdělení informací na email info@stabilenergy.cz, kde prověříme situaci.
   Děkuji.

 45. Karolína napsal:

  Já jsem ve firmě Stabil Energy a mohu jen vřele doporučit! Tak vysoké přeplatky jako zde jsem ještě nikde nikdy neměla.

 46. Marek napsal:

  Nevím jaký si firma momentálně drží status, každopádně nám se od ní vyplácí čerpat. Ceny mají nízké a pro oko kulantní. Což znamená, že se každý měsíc nemusím obávat složenky za energie.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Marku,
   děkujeme Vám za reakci a doufáme, že s našimi službami budete i nadále spokojen.

 47. Ladislava napsal:

  Slušný dodavatel s dobrými cenami…

 48. Petra napsal:

  Velmi dobrá společnost s dobrými cenami.

 49. Vojtech napsal:

  Ukradeni nic netusiciho zakaznika po telefonu od Innogy ve lhute 14 dni.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Vojtěchu,
   mrzí nás Vaše nespokojenost, nic méně přepojený zákazník byl o přepojení informován a souhlasil s ním. Prosím o zaslání informací, abych mohla prověřit, zda vše proběhlo z naší strany v pořádku, nebo zda došlo k pochybení a kdo jej způsobil.
   Děkuji.

 50. Aneta napsal:

  Jsem velmi spokojena

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Aneto,
   děkujeme Vám za kladnou recenzi, doufáme, že i nadále budete s našimi službami spokojená.

 51. Jakub napsal:

  Zatím dodrženo vše, co bylo slíbeno. Jen tak dál!

 52. Kuba napsal:

  Naprosto otřesná zkušenost,uzavírají nevýhodné smlouvy ze kterých se nedá dle jejich obchodních podmínek vyvázat – daektivační likvidující poplatek.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní zkušenost, pokud si můžeme napravit reputaci, budeme rádi za zpětnou vazbu.

 53. Daniel napsal:

  Ceny mají velmi dobré, skvělý přístup, co víc si přát

 54. Lukáš napsal:

  Zatím nejhorší dodavatel energií, a že jsem měl už 4. Nepřehledná faktura, strašlivá komunikace a absence čehokoliv moderního a digitálního….Díky ale již ne.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost s naší společností. Mohl by jste prosím Vaši zkušenost blíže specifikovat na emailu info@stabilenergy.cz? Abych situaci mohli prověřit a pokusili se vylepšit?
   Děkujeme

 55. Eva napsal:

  U Stabil Energy jsem byla zákazníkem. Po celou dobu trvání smlouvy mi nepřišlo žádné vyúčtování a to bylo za 2,5 roku!!!! Musela jsem vše urgovat a i tak mě to stálo čas a peníze na infolince. Navíc jsem neměla vyplněnou řádně smlouvu a po vyúčtování jsem zjistila, že mám nejdražší tarif. V podmínkách mají napsáno, že pokud není vyplněn tarif, tak je to STANDARD.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   samozřejmě nás mrzí, že jste nebyla u naší společnosti spokojena, nic méně to, že si nepřečtete VOP a nezkontrolujete smlouvu, za to už nemůžeme.

 56. Miriam napsal:

  Také jsme spokojeni a to už jsme vyzkoušeli několik dodavatelů

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den Miriam, jsme rádi, že jste u naší společnosti spokojeni. Doufáme, že nadále budete.

 57. Radek napsal:

  Nevím, jak u menších odběrů, řešil jsem větší odběr ve skladu, vše proběhlo v pořádku, nebyly komplikace a nyní to je půl roku, kdy jsem si nechal udělat mimořádné vyúčtování a i přímo zástupce se stavil a prošli jsme spolu tu fakturu.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Radku,
   jsme rádi, že jste u naší společnosti spokojen. Děkujeme Vám za kladné hodnocení!

 58. Pavel napsal:

  Jsem spokojen, přešel jsem před třemi lety, vše zařídili za mě, což je vzhledem k mé velké pracovní vytíženosti perfektní.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Pavle,
   děkujeme Vám za kladné hodnocení! Velmi si ho vážíme a jsme rádi, že jste u naší společnosti spokojen.

 59. Mirek napsal:

  Jediný dodavatel s kterým jsem spokojený je Stabil energy.Mám jistotu, že nebudu nic doplácet, naopak.Vždy mám velice vysoký přeplatek a navíc mi přispěli na revizi kotle, což je parádní.

 60. Štěpánka napsal:

  My máme s totuto spol. podepsanou smlouvu už celkem dlouho a zatím je vše vedeno k naší spokojenosti.

  • Stabil Energy napsal:

   Děkujeme Vám za Vaši kladnou reakci, jsme rádi že jsou naši zákazníci spokojeni. Vaši pochvalu vyřídím příslušnému oddělení.

 61. Tereza napsal:

  Se společností jsem spokojená, zatím nebyl žádný problém.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Terezo,
   děkujeme Vám za kladný komentář. Jsme rádi, že jste s naší společností spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.