Stabil Energy s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

Stabil Energy s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze
2.6 (52.86%) 14

Stabil Energy s.r.o. je společností, která již více než 5 let dodává elektřinu a plyn na Českém trhu pro koncové odběratele. Stabil Energy s.r.o. se vyznačuje speciálním individuálním přístupem ke svým zákazníkům, což potvrzuje i fakt, že se v minulosti stala jednou z 5 nejrychleji se rozvíjejících společností svého druhu v České republice.

U Stabil Energy s.r.o. se setkáte především s velmi výhodnými cenami dodávek a také s vyrovnáním deaktivačního poplatku v případě přestupu zákazníka od jiného dodavatele. Stabil Energy s.r.o. mimo jiné přispívá i částkou 1000 korun na revizi plynového kotle, jež je samozřejmostí jak u domácností, tak i firemních provozů.

Stabil Energy s.r.o. mimo jiné nabízí také pronájem velmi efektivních a úsporných LED žárovek pro domácnosti i větší firmy. Zároveň je součástí standardně poskytovaných služeb Stabil Energy s.r.o. i zabezpečení lékaře na telefonu v případě, že vás zasáhnou jakékoli zdravotní obtíže.



Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

106 Responses to Stabil Energy s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Jakub napsal:

  Nejhorší operator na trhu. Vyučtování me přislo za 2 roky 😀 a kdyz jsem po nich chtel posledni Fakturu kdyz jsem sel jinam prisla s 8 mesicnim zpozdenim . OTRESNY!!!

 2. lenka napsal:

  Nejhorší společnost jaká může být.Vůbec nedoporučuji. Ani jednou nepošlou roční vyučtování, telefony neberou a na emaily neodpovídají. Hlavně na navýšení záloh , to jsou rychlíci. Takže jsem se už naštvala a přestupuji k jiné společnosti.Stabil nikdy více.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Lenko,
   Vaše zkušenost nás mrzí, nic méně si stojíme za tím, že s klienty jednáme a snažíme se vyjít vstříc. Bohužel je naše infolinka hodně vytížená, na emaily se odpovídá do 5ti pracovních dnů, veškeré komunikace se samozřejmě dají dohledat. Zálohy se zvyšovali z důvodu navýšení ceny na burze a takto postupovala většina dodavatelů, my jsem zvedli pouze zálohy, nikoliv samotné ceny.

  • Anonym napsal:

   Plný souhlas!ukončila jsem “členství” u této společnosti ke 4.3.2019
   3 měsíce jsem žádala o vyúčtování.preplatek prý poslali poštou!.ale skutek utek!!

 3. Vlastimila napsal:

  Dobrý den, nakonec musím společnost pochválit. Po komunikaci kde mi po roce a půl zaslali vyúčtování, jsem čekala od listopadu na přeplatek. Už jsem se obrátila na Dtest, kde mi slečna ze Stabilu poradila a ochotně pomohla. Dokonce mi i zařídila snížení zálohové platby.
  Příště by to mohly být rychlejší Stabile a bez zbytečných dohadů, ale jinak jsem spokojená, přeplatek poslali.
  Myslím, že kdybych se ozvala hned po roce, tak by jsem nemusela tak dlouho čekat.

 4. Ivo Studénka napsal:

  Dobrý den,
  jak tady čtu zdaleka tady nejsem sám, kdo má s touto společností velmi špatné zkušenosti.
  Důrazně varuji všechny před jakýmkoli kontaktem s touto společností. Jsou neuvěřitelně neseriózní.

 5. Rostislav Ondič napsal:

  Dobrý den. Dnes jsem s hrůzou zjistil, že rodiče byli “předáni” těmto šmejdům na základě telefonického hovoru, kde operátorka položila poslední dotaz po odmítavé odpovědi: To opravdu chcete dražší energii? A odpověď byla osudná: ANO! Toto jediné slovo stálo rodiče “zatím” pouze 3× 280,- Kč. Na zákaznickou linku se nedá dovolat, stále jste první v pořadí, budete spojeni za 1 minutu, za 3 minuty, za 7 minut…! Takže za mě Stabil Energy – kurwy nejhrubšího zrna, a pište si tu sami svá kladná hodnocení, na tom, že jste kurwy to nic nezmění!!!

 6. Petr Přehnal napsal:

  Parta hyen co se nestydí zneužívat seniory. Doufám, že vám to karma po zásluze vrátí vy svině.

 7. Katka napsal:

  Se Stabilem mam dobrou zkusenost. Preplatek poslali, sice pozdeji, ale prece, na emailu kounikuji, na infolince je to malinko komplikovanejsi, ale da se.

  • nespokojený zákazník napsal:

   Přesně opačnou zkušenost mám já. Telefony neberou na emaily odpovídájí jen sporadicky. A když konečně nějakým zázrakem spojím, mluvím pouze s operátorkou a ta jak jsem zjistila nic nevyřídí – stále opakuje Váš požadavek předám k vyřízení.

   Společnost mi špatně vystavila fakturu (nezapočítala 3 zálohy za cca 8000,-
   a tím vznikl nepoplatek cca 400,-). Pak urgují nedoplatek, který neexzistuje a po dlouhých tahanicích vystaví novou fakturu, kde pro změnu účtují POPLATEK za urgenci nezaplacení nedoplatku. Koucourkov. A toto trvá už více jak 2 měsíce. Hrůza. Ruce pryč od Stabil energy!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Černá Milena napsal:

  Dobrý den,
  přes počáteční nedůvěru ve společnost vzhledem k recenzím, jsem spokojená, sice mi zvedli měsíční zálohu, ale po tom, co jsem je kontaktovala mi zálohu vrátili na původní výši.
  Takže za mě zkušenost dobrá.

 9. Vladislava Šerá napsal:

  Se Stabil Energy mám aktuální zkušenost dobrou. Vzhledem k navyšování záloh na energiích, se kterým jsem nesouhlasila mi operátorka na infolince okamžitě snížila platby plynu na původní částku, mezitím na elektřině, kterou máme u Eonu s tím měli hrozný problém a zálohu odmítli snížit.

 10. Ježková napsal:

  Stabil Energy nedoporučuji. V 12.2017 jsem posílala výpověď z důvodu stěhování. Dodnes nemám vyúčtování od 7.2016. Při telefonických hovorech se sice omlouvají, že mají s mou fakturou technické problémy, a to už od 1.2.2018, dosud nemám ani vyúčtování ani přeplatek. Nevím už co si mám myslet. Logicky mi vychází, že nemají finanční prostředky, aby mi poslali dost vysoký přeplatek.

 11. jaromír napsal:

  podvodníci zloději lidské hyeny živící se na starých lidech

 12. Ing. Jiří Písařík napsal:

  Dobrý den,

  jsem velmi spokojen s dodavatelem Stabil energy mají opravdu vlídný přístup ke svým klientům .

  🙂

 13. Ing.Pavel Kubelka napsal:

  Tento příspěvek píši z důvodu,abych uchránil zákazníky(zejména osoby staršího věku)od úmyslu odebírat energie od Stabil Energy.Navštívily mě jejich agentky,které se představily,že jsou z Energetického úřadu a mají za úkol zjistit,zda-li nejsou důchodci okrádáni a oni znají nesolidnějšího a nejlevnějšího dodavatele.Jakožto důvěřivý člověk (ze staré školy)jsem podepsal.Následně mě byla telefonicky nabídnuta sleva 15%,kterou jsem bohužel akceptoval.Výsledkem je,že platím za 1m3 plynu 16,80Kč.Zjistil jsem,že se jedná o nejdražšího dodavatele v regionu.Dále mě byl vyúčtován deaktivační poplatek za přechod k jinému dodavateli elektřiny a byl vymáhán,i když byl mnou v řádném termínu.Nyní šetřím z důchodu na další deaktivační poplatek,abych mohl od této”dynamicky se rozvíjející společnosti”odejít.

 14. Petr napsal:

  Na českém energetickém trhu není horší volby než stabil energy. Nepíšu sem jako nějaký zhrzený zákazník, kterému se někam zakutálelo 15,50,- za energie, ale jako člověk, který zná přímo lidi z této společnosti. Nemá cenu se bavit o tom, že jejich ceny postrádají konkurenceschopnost a to ani v případě kdy se spletou a přiznají klientovi ceník, který mu naslibují. Osobně jsem byl svědkem několika desítek telefonátů, kdy stabil energy jasně deklaroval, že klient je v režimu VIP a jeho faktura byla naúčtována jako standard. Mohu doložit neuvěřitelně ponižující výsměch klientovi, kterému bylo v retenci poté, co se mohl konečně zbavit této krysy, nabídnuta sleva 15% na stálou platbu. Chudák klient si myslel že získal slevu na plyn, ale vzápětí jsme mu na návštěvě vysvětlili a ukázali, že se jedná o slevu 15% z částky stálý plat ve výši 50,- a tedy jeho sleva se ukázala být 90,- korun za celý rok. Příslušnou dokumentaci k této “pseudo-slevě” jsem si založil pro připravovaný velký pořad o této podvodnické firmě. Bohužel jiné to nebude. Česká televize odvysílala neoddiskutovatelný a jasný důkaz o tom, že je to zlo z podstaty a tisíce lidí po republice dokazují svými názory shodné poznatky. Takže ve výsledku Stabil energy je firma, kterou je potřeba apriori úplně ignorovat, pokud už jste se dostali do smluvní pasti a nedaří se Vám této pijavice zbavit. Na trhu je tolik slušných firem, že je zcela zbytečné spouštět se až na samotné dno žumpy tohoto oboru a tam se namočit do průšvihu s firmou Stabil energy.

 15. Danto napsal:

  Dobrý den , rodiče měli s vámi smlouvu,bohužel již zemřeli,jak ukončit tuto smlouvu,když smluvní strana již neexistuje.

 16. Ondřej napsal:

  jsou to naprostí parchanti !
  naslibujou cenu která byla dobrá a vydrží jenom 3 měsíce a potom se cena zvedla zhruba o 200 Kč/MWH

  smlouva byla uzavřená po telefonu a ani tu nám neposlali. Když jsme chtěli aby nám ji zaslali chtěli po nás 1000 Kč za zaslání.

  NIKDY VÍC ! snad se od nich nějak dostanu.

 17. Bohumil napsal:

  Nejen, že jsem neušetřil co slibovali, ale nechtějí mě nechat odejít, trvají na pokutě v řádech tisíců

  • Pejšková napsal:

   Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jak jste pořešili pokutu. Jsem momentálně ve stejné situaci.Ukončila jsem dodávky plynu z důvodu stěhování a novém odběrném místě boužel není plyn a oni přesto po mně chtějí smluvní pokutu ve výši 5.tis.korun. Děkuji za odpověd

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   odstoupení a výpovědi podléhají všeobecným obchodním podmínkám. Pokud nejsou dodrženy podmínky, požadujeme smluvní pokutu. Můžu Vás poprosit o vaši identifikaci, abychom se mohli na případ podívat

   • Pejšková napsal:

    Dobrý den.
    Smlouvu jsem řádně dodržela po dobu tří let, řádně platila.
    Telefonicky jsem se informovala jak smlouvu ukončit z důvodu stěhování a paní, která se mnou hovořila mi odpověděla, že nemusím nic jen to poslat. Na nové adrese bohužel není plyn a nový nájemník měl závazky u jiné společnosti a tak jsem podepsala plnou moc jeho společnosti o ukončení odběru plynu z důvodu stěhování. Doložila jsem že nájemní smlouvu nového nájemníka, kterou po mě chtěla paní Vocílková i přesto mi nebyla reklamace uznáma. Nadále paní Vocílková po mě chtěla abych demontovala plynoměr, což nelze. V zápetí mi přišlo v jeden den dvoje vyučtování , jedno na přeplatek cca 200,-kč a hed v jiné obálce nedoplatek 4800,-kč. V dalším týdnu mě telefonicky oslovin nějaký pán vaší společnosti a řekl mi abych se obrátila na vedení společnosti do Jihlavy, a že opět za měsíc zavolá jak se věci mají,nikdo mi nevolal, žádnou odpověď jsem nedostala a jako bonus řešení dané situace jsem zjistila, že moje pohledávka byla postoupena inkasní společnosti a je navýšená o cca 2.tis.korun. To to rozhodně nepovažuji za adekvátní řešení. Dle všeobecných podmínek, které jsem podepsala je informace, že mohu od smlouvy odstoupin a nebude mi účtován deaktivační poplatek po
    vzájemné dohodě z důvodu stěhování. S pozdravem Libuše Pejšková – číslo smlouvy 6628. Danou komunikaci s paní Vocílkovou mophu doložit.

 18. Katka napsal:

  no já nevím, já jsem procházela jejich stránky a pořád se nemůžu nějak rozhodnout, jeslti do toho jít nebo ne.

  • Brabenec napsal:

   Ježiš marjá, nechoďte k nim, jsou to lupiči a podvodníci. Jak k nim vlezete, už se od nich nedostanete!!! Výpovědi neuznávají, automaticky prodlužují smlouvu a stále vyhrožují pokutou! Nekomunikují!

   • Stabil Energy napsal:

    Dobrý den,
    Odstoupení, výpovědi a ukončení smluvních vztahů podléhá Všeobecným obchodním podmínkám, kde je uvedena i sankce za předčasné ukončení smlouvy. Pokud jste se na naši společnost obracel a nedostalo se Vám odpovědi, prosím o znovuzaslání podnětu, abychom celou situaci mohli prověřit. Děkuji.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den, pokud by jste potřebovala konzultaci určitě neváhejte a zavolejte na naši infolinku nebo na email info@stabilenergy.cz, kde Vám bude vše jasně vysvětleno.

 19. Mirka napsal:

  Dobrý den, máme doma zkušenost s firmou Stabil, energie jsme měli vedeny na našeho dědu, který také podepsal obchodnici smlouvu na dodávku plynu. Smlouvu jsme u nich měli uzavřenou od roku 2014 do loňského roku, dokud byl živ. Celou dobu mě překvapovalo, že firma jedná a komunikuje bez problémů. Dokonce když jsem se dívala, tak nechal děda výši záloh při starém a co rok, tak dostával přeplatek minimálně 2000,-. Což musím říct, že mě celkem překvapilo. Loni nastala situace, že jsme museli řešit přepis energií, jelikož děda zemřel. Papírování to bylo fakt šílený, ale na základě žádosti o ukončení smlouvy na základě úmrtí majitele s tím firma neměla problém, jen jsme vše museli doložit, úmrtní list atp. Pro mě až moc papírování, ale vše dopadlo v náš prospěch. Takže pokud to zhodnotím zpětně tak u nás se Stabilem problém nebyl.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Mirko,
   Vaše situace byla pro Vás jistě složitá a proto jsme se snažili, aby vše šlo co nejhladšeji, ovšem v takové situaci je papírování opravdu hodně. Nic méně vše dobře dopadlo a doufáme, že ve Vašem případě bude dlouhou dobu vše v naprostém pořádku.

 20. Kamil napsal:

  Byl jsem u jiného dodavatele a zatím jsem se Stabilem ušetřil v průměru víc, takže pokud u Vás jde o snížení těhle nákladů tak bych vám jí klidně doporučil. Co se týče služeb, je to podobné jako u ostatních, ale já to moc nevyužívám.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Kamile,
   jsme rádi, že s námi šetříte Vaše peníze a doufáme, využijete našich rozšiřujících se služeb.

 21. Libor napsal:

  Pokazil se mi elektroměr, podotýkám ne mým přičiněním, přišli, vyměnili, naúčtovali. Hrůza. Nechápu proč. Já ho nezničil a mám ho platit?

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   s výměnou elektroměru nemáme nic společného, jelikož nejsme jeho vlastníci. S tímto se prosím obracejte na majitele vaší distribuční sítě.
   Děkujeme.

 22. Helena napsal:

  Od Stabilu jsem se hodně dlouho nemohla dostat potom, co jsem jako nová majitelka bytu vyřizovala energie.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Heleno,
   již jsme zmiňovali, že přestup a ukončení smluvních dodávek je vázáno všeobecnými obchodními podmínkami. Pokud jste díky tomuto měla trable za to se omlouváme. Doufáme, že situace je již vyřešena.

 23. Emil napsal:

  Mají předražené ceny, když chcete odejít, dělají naschvály a obstrukce, hrůza

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Emile,
   ukončení smluvních dodávek podléhá jistým pravidlům a postupům. Pokud se Vám zdá, že jsme Vám dělali naschvály, prosím specifikujte konkrétněji co se Vám na našem jednání nelíbilo, situaci určitě prověříme.
   Děkuji.

 24. Tina napsal:

  Solidní jednání, přehledné faktury, dobré ceny

 25. Denis napsal:

  Zase nám letos vrací 🙂

 26. Pavlína napsal:

  Já mám u Stabilu rodiče když jsem viděl smlouvu divil jsem se co to je protože vždycky byly u Čezu tak jsem si do společnosti Stabil Energy volal a říkali mi na jak dlouho rodiče smlouvu mají a za jakou cenu. Musím říct že jsem byl překvapen a čekal jsem jak to bude vypadat na vyúčtování ale přišel přeplatek 2560 Kč. Takže rodiče spokojení a já také asi si k nim dám alespoň plyn

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   jsme rádi, že jste u naší společnosti všeobecně spokojeni, doufáme, že si k nám převedete i Vši elektřinu 🙂

 27. Radim napsal:

  U nich se v té faktuře aspoň vyznám 🙂

 28. Karla napsal:

  Naše zkušenosti jsou jen pozitivní naštěstí

 29. Martina napsal:

  1,5 roku jsem u stabilu – naprostá spokojenost – přehledná faktura, vstřícná komunikace, od 1.2. snížení ceny o 6 %

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Martino,
   jsme velice rádi za Vaši recenzi! Doufáme, že i nadále budete takto spokojená.

 30. Lenka napsal:

  Jako dobrý, ale mohlo by to bejt lepší.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Lenko,
   prosím o sdělení v čem bychom se měli polepšit, rádi se zlepšujeme na základě podnětů od našich zákazníků.

 31. Dáša napsal:

  Varování odběratelům elektřiny a plynu – Stabil v žádném případě nebrat!!!

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Dášo,
   smíme znát důvod Vaší nespokojenosti? Rádi bychom situaci prověřili a zjistili kde se stala chyba. Děkujeme.

 32. Dan napsal:

  strasne drahy

 33. Dagmar napsal:

  trvalo mi 4 měsíce, než jsem od nich dostala vyúčtování, přešla jsem jinam

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Dagmar,
   že jste u naší společnosti nebyla spokojena nás mrzí. Byl problém pouze v tom, že jste déle čekala na vyúčtování? Prosím o zpětnou vazbu, abych mohla situaci prověřit a dát podnět ke zlepšení.

 34. Radovan napsal:

  ceny velmi dobré a to je pro mě důležité

 35. Michal napsal:

  Nebylo to ono, ani ceny a přístup, přešli jsme jinam a je to o hodně lepší

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Michale,
   samozřejmě nás mrzí, že jste u nás ukončil Vaše dodávky. Nic méně, pokud se Vám vede u jiné společnosti lépe je to jedině dobře. Jinak Vás poprosím o informaci, jaké podmínky lepší než my Vám nabídl nový dodavatel, abychom mohli naše služby zdokonalit.
   Děkujeme.

 36. Richard napsal:

  8 měsícú jsem čekal abych mohl odejít od RWE ale stálo to za to

 37. Eva napsal:

  S dodavatelem jsem spokojena a hodnotím je pozitivně a to jak skrze jejich ceny tak i servis, jelikož potom co si ověřili můj zájem, byli celkem rychle schopni sjednat můj přestup k nim. Dávám palec nahoru.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Evo,
   děkujeme Vám za kladný komentář a doufáme, že s námi budete i nadále spokojena, snažíme se neustále náš zákaznický servis zdokonalovat a pokud vše proběhlo k Vaší spokojenosti, jsme rádi!!
   Děkujeme!

 38. Antonin Minarik napsal:

  Sjednali smlouvu, akcni cena po pul roce pryc a platilo se za plyn 965 kc . Pak zavolali, ze nabizi slevu 15proc, nikdo nic nepotvrdil a smlouvu dali do roku 2023.Vetsi podvodniky neznam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Minaříku,
   pokud jste uzavřel dodatek na slevu 15%, byl jste informován telefonicky, kde jste musel odsouhlasit uzavření dodatku. Pokud trváte na faktu, že tomu bylo jinak, prosíme o sdělení informací na email info@stabilenergy.cz, kde prověříme situaci.
   Děkuji.

 39. Karolína napsal:

  Já jsem ve firmě Stabil Energy a mohu jen vřele doporučit! Tak vysoké přeplatky jako zde jsem ještě nikde nikdy neměla.

 40. Marek napsal:

  Nevím jaký si firma momentálně drží status, každopádně nám se od ní vyplácí čerpat. Ceny mají nízké a pro oko kulantní. Což znamená, že se každý měsíc nemusím obávat složenky za energie.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Marku,
   děkujeme Vám za reakci a doufáme, že s našimi službami budete i nadále spokojen.

 41. Ladislava napsal:

  Slušný dodavatel s dobrými cenami…

 42. Petra napsal:

  Velmi dobrá společnost s dobrými cenami.

 43. Vojtech napsal:

  Ukradeni nic netusiciho zakaznika po telefonu od Innogy ve lhute 14 dni.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Vojtěchu,
   mrzí nás Vaše nespokojenost, nic méně přepojený zákazník byl o přepojení informován a souhlasil s ním. Prosím o zaslání informací, abych mohla prověřit, zda vše proběhlo z naší strany v pořádku, nebo zda došlo k pochybení a kdo jej způsobil.
   Děkuji.

 44. Aneta napsal:

  Jsem velmi spokojena

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Aneto,
   děkujeme Vám za kladnou recenzi, doufáme, že i nadále budete s našimi službami spokojená.

 45. Jakub napsal:

  Zatím dodrženo vše, co bylo slíbeno. Jen tak dál!

 46. Kuba napsal:

  Naprosto otřesná zkušenost,uzavírají nevýhodné smlouvy ze kterých se nedá dle jejich obchodních podmínek vyvázat – daektivační likvidující poplatek.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní zkušenost, pokud si můžeme napravit reputaci, budeme rádi za zpětnou vazbu.

 47. Daniel napsal:

  Ceny mají velmi dobré, skvělý přístup, co víc si přát

 48. Lukáš napsal:

  Zatím nejhorší dodavatel energií, a že jsem měl už 4. Nepřehledná faktura, strašlivá komunikace a absence čehokoliv moderního a digitálního….Díky ale již ne.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost s naší společností. Mohl by jste prosím Vaši zkušenost blíže specifikovat na emailu info@stabilenergy.cz? Abych situaci mohli prověřit a pokusili se vylepšit?
   Děkujeme

 49. Eva napsal:

  U Stabil Energy jsem byla zákazníkem. Po celou dobu trvání smlouvy mi nepřišlo žádné vyúčtování a to bylo za 2,5 roku!!!! Musela jsem vše urgovat a i tak mě to stálo čas a peníze na infolince. Navíc jsem neměla vyplněnou řádně smlouvu a po vyúčtování jsem zjistila, že mám nejdražší tarif. V podmínkách mají napsáno, že pokud není vyplněn tarif, tak je to STANDARD.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den,
   samozřejmě nás mrzí, že jste nebyla u naší společnosti spokojena, nic méně to, že si nepřečtete VOP a nezkontrolujete smlouvu, za to už nemůžeme.

 50. Miriam napsal:

  Také jsme spokojeni a to už jsme vyzkoušeli několik dodavatelů

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den Miriam, jsme rádi, že jste u naší společnosti spokojeni. Doufáme, že nadále budete.

 51. Radek napsal:

  Nevím, jak u menších odběrů, řešil jsem větší odběr ve skladu, vše proběhlo v pořádku, nebyly komplikace a nyní to je půl roku, kdy jsem si nechal udělat mimořádné vyúčtování a i přímo zástupce se stavil a prošli jsme spolu tu fakturu.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Radku,
   jsme rádi, že jste u naší společnosti spokojen. Děkujeme Vám za kladné hodnocení!

 52. Pavel napsal:

  Jsem spokojen, přešel jsem před třemi lety, vše zařídili za mě, což je vzhledem k mé velké pracovní vytíženosti perfektní.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den pane Pavle,
   děkujeme Vám za kladné hodnocení! Velmi si ho vážíme a jsme rádi, že jste u naší společnosti spokojen.

 53. Mirek napsal:

  Jediný dodavatel s kterým jsem spokojený je Stabil energy.Mám jistotu, že nebudu nic doplácet, naopak.Vždy mám velice vysoký přeplatek a navíc mi přispěli na revizi kotle, což je parádní.

 54. Štěpánka napsal:

  My máme s totuto spol. podepsanou smlouvu už celkem dlouho a zatím je vše vedeno k naší spokojenosti.

  • Stabil Energy napsal:

   Děkujeme Vám za Vaši kladnou reakci, jsme rádi že jsou naši zákazníci spokojeni. Vaši pochvalu vyřídím příslušnému oddělení.

 55. Tereza napsal:

  Se společností jsem spokojená, zatím nebyl žádný problém.

  • Stabil Energy napsal:

   Dobrý den paní Terezo,
   děkujeme Vám za kladný komentář. Jsme rádi, že jste s naší společností spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.