Rate this post

Společnost 24 mall s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Opava (nečleněná část města), okres Opava nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. 24 mall s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností 24 mall s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Opava, Kylešovice, Hlavní 1402/64A, PSČ 74706
Datum vzniku společnosti: 02.10.2001
IČO: 25890174

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Obec: Opava (nečleněná část města)

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody,

Máte zkušenosti s firmou 24 mall s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže