Rate this post

Společnost 1. Obchodní.CZ spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Staré Město, okres Frýdek-Místek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. 1. Obchodní.CZ spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností 1. Obchodní.CZ spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Staré Město, Pod Hůrkama 487, PSČ 73801
Datum vzniku společnosti: 07.12.2006
IČO: 27784410

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Staré Město

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Pěstování plodin jiných než trvalých, Živočišná výroba, Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví, Sladkovodní akvakultura, Podpůrné činnosti pro rostlinnou výrobu, Podpůrné činnosti pro živočišnou výrobu

Máte zkušenosti s firmou 1. Obchodní.CZ spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024