Rate this post

Společnost 1. Povltavská s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. 1. Povltavská s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností 1. Povltavská s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 1), Klimentská 1652/36, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 02.08.2012
IČO: 24256811

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení, , ,

Máte zkušenosti s firmou 1. Povltavská s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024