Innogy Svět – přihlášení raz dva

3/5 - (5 votes)

Innogy Svět je věrnostní program společnosti Innogy, který nabízí zákazníkům mnoho výhod a odměn za jejich věrnost. Tento článek se zaměřuje na to, jak se přihlásit do Innogy Světa a jaké výhody z toho mohou zákazníci získat.

Jak se přihlásit do Innogy Světa?

Přihlášení do Innogy Světa je snadné a rychlé. Stačí postupovat podle následujících kroků:

 • Navštivte webovou stránku Innogy Svět: https://www.innogysvet.cz/
 • Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v pravém horním rohu stránky.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo, které jste použili při registraci. Pokud jste se ještě neregistrovali, klikněte na
 • „Registrovat“ a postupujte podle pokynů.
 • Po úspěšném zadání údajů klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
 • Nyní máte přístup k Innogy Světu a všem jeho výhodám.

Výhody přihlášení do Innogy Světa

Přihlášení do Innogy Světa přináší řadu výhod pro zákazníky:

 • Bonusové body: Za každou korunu, kterou utratíte za služby Innogy, získáváte bonusové body. Body můžete uplatnit na slevy, dárky nebo další odměny v rámci Innogy Světa.
 • Slevy a akce: Máte přístup k exkluzivním slevám a akcím, které jsou dostupné pouze pro členy Innogy Světa.
 • Partneři a odměny: Innogy Svět spolupracuje s řadou partnerských firem, které nabízejí výhodné nabídky a slevy pro členy programu.
 • Novinky a informace: Budete pravidelně informováni o novinkách, akcích a zajímavých nabídkách ze světa energií a služeb Innogy.

Přihlášení do Innogy Světa je jednoduchý způsob, jak získávat výhody a odměny za svou věrnost společnosti Innogy. Stačí se přihlásit na webové stránce Innogy Svět a začít sbírat bonusové body a využívat exkluzivní slevy a nabídky

5 komentářů

 1. Dobrý den, teď mi přišel nový rozpis měsíčních záloh v částce 12.700,- Kč, s čímž nesouhlasím, doteď jsem platil zálohy 3.880,-Kč a ještě jsme mi vraceli, Z jakého důvodu jste mi zálohy tak zvedli? Pokud se to nwsníží na původnů cenu, podám stížnost na ERU!

 2. Dobrý den. Dostala jsem včera SMS zprávou že mi byl poslán Email ale bohužel jsem žádný neobdržela. Dovolat se také bohužel nejde. Děkuji kratochvílová

 3. Dobrý den,
  obracim se na Vás s dotazem. Včera jsem řešila vyúčtování plynu.Bylo vše vysvětleno s tím, že před 2 dny mi byl zaslán email-smlouva, kterou musím potvrdit a zaslat zpět. Pro výhodné ceny plynu/jsem dlouholetý zákazník/. Dosud jsem však nic neobdržela. Mohu požádát o zaslání tohoto emailu.
  Děkuji.

 4. Dobrý den ,od 11/21 jsme u innogysvet.cz za rok jsme zaplatily 45200,- a vrátily nám 11065,- přitom jsme převážně topily kamny za dřevo a brikety jsme zaplatily 28 tisíc ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *