3.2/5 - (23 votes)

X Energie, s.r.o. dodává svým zákazníkům jak elektřinu, tak i plyn již od roku 2011. Mezi zákazníky patří domácnosti i malé a velké firmy. Mimo jiné využívají jejích služeb i bytová družstva a obce napříč celou Českou republikou.

X Energie, s.r.o. dokáže nabídnout velmi výhodné ceny komodit a samozřejmostí jsou u ní stále se zdokonalující se služby. V současné době má firma skoro 100 000 spokojených klientů, což pochopitelně také svědčí o jejím úspěšném fungování na trhu. Na nižší ceny elektřiny i plynu se prostě a jednoduše můžete spolehnout. Při přestupu od jiného dodavatele se o vás X Energie, s.r.o. postará se vším všudy.

Mimo jiné získáte i komplexní možnosti využití dalších služeb. Důkazem budiž nabídka členství v X Energie Bonus Clubu. To vám zaručí spousty výhod a slevovou kartu, se kterou můžete získat slevy ve výši dosahující až na 50 %. Využít je lze na více než 2 000 obchodních místech nacházejících se v České republice. X Energie, s.r.o. v rámci zákaznické podpory nabízí také pojištění a spousty dalších zajímavých služeb.

Kam dále:

X Energie s.r.o. kontakt

Naposledy upraveno: 24.3.2017

Štítky: