X Energie, s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

X Energie, s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze
3.2 (63.81%) 21

X Energie, s.r.o. dodává svým zákazníkům jak elektřinu, tak i plyn již od roku 2011. Mezi zákazníky patří domácnosti i malé a velké firmy. Mimo jiné využívají jejích služeb i bytová družstva a obce napříč celou Českou republikou.

X Energie, s.r.o. dokáže nabídnout velmi výhodné ceny komodit a samozřejmostí jsou u ní stále se zdokonalující se služby. V současné době má firma skoro 100 000 spokojených klientů, což pochopitelně také svědčí o jejím úspěšném fungování na trhu. Na nižší ceny elektřiny i plynu se prostě a jednoduše můžete spolehnout. Při přestupu od jiného dodavatele se o vás X Energie, s.r.o. postará se vším všudy.

Mimo jiné získáte i komplexní možnosti využití dalších služeb. Důkazem budiž nabídka členství v X Energie Bonus Clubu. To vám zaručí spousty výhod a slevovou kartu, se kterou můžete získat slevy ve výši dosahující až na 50 %. Využít je lze na více než 2 000 obchodních místech nacházejících se v České republice. X Energie, s.r.o. v rámci zákaznické podpory nabízí také pojištění a spousty dalších zajímavých služeb.

Kam dále:

X Energie s.r.o. kontaktNapište vaše zkušenosti s touto firmou:

54 Responses to X Energie, s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Ewa napsal:

  U XEnergie jsem byla několik let a spokojená – slušné ceny a vynikající zákaznický servis. Bohužel až do letošního dodatku, na kterém byla generální plná moc, navíc na VŠECHNA má odběrná místa. Prostě se za dobrý peníz nechat držet pod krkem. Při snaze odejít k jinému dodavateli následovaly zavádějící informace a jemná masáž v tom smyslu, že mi hrozí sankce a odstřižení elektroměru nejspíš už druhý den. Žádná poznámka, jak přestup v pořádku provést. Bylo to jen strašení, ale věřím, že by to každý neustál. Nakonec se mi přestup podařil bez ztráty desítky a obohatil mě o novou zkušenost. Být pozorná a nenechat se zvyklat. I když se fakt snažili.

 2. Vašek napsal:

  X Energie dobrá, pokud jste jejich věrný zákazník. Když se rozhodnete odejít, tak vám dají pokutu za odchod 6000,- třeba za to, že podle nich trvá rok 366 dní, nebo že začátek a konec musí mít stejné datum, nebo si v našich zákonech vyhledají jinou kličku. Nebo u nich zůstaňte a odpustí pokutu, ale cena bude zcela jiná. Já jsem se rozhodl raději zaplatit pokutu, než být ve spárech podvodníků.

 3. Katka napsal:

  Máme u nich elektřinu i plyn a faktury od nich jsou lepší než co jsme měli u předchozího dodavatele.

 4. Martin napsal:

  Jsem s nimi spokojený, rychlá zpětná vazba, smysluplné podmínky, co se dají dodržet, cena solidní, nemám co jim vytknout.

 5. Radek napsal:

  Příznivá cena, solidní podmínky tarifu, spojení přes telefonistku bez delšího čekání.. s výběrem jsem v rámci možností spokojen. Zatím nemám u nich potřebu změny.

 6. Honza napsal:

  Tak má čerstvá zkušenost je následující:
  11.2. jsem poslal firmě X-energie e-mailem žádost o nabídku na dodávky plynu i el.energie, s tím, že chci změnit dodavatele obou komodit. Odpověď přišla obratem s předběžnou nabídkou, v níž byla vyčíslena úspora dodávek obou komodit oproti dodávkám dominantních dodavatelů. A také informace: “Připravte si své faktury za elektřinu / plyn a vyčkejte na telefonát našeho operátora, který Vám vysvětlí vše potřebné. V případě zájmu spolu zahájíte proces změny dodavatele.” Vše jsem připravil a vozil s sebou i do zaměstnání, abych byl stále připraven na kontakt. Po 14 dnech jsem urgoval telefonicky kontakt s obch.oddělením.
  Opět žádná reakce. A na můj e-mail z 11.3. také dodnes, tj. 20.3. žádná odpověď.
  Úsudek si udělejte každý sám. Dnes jsem podepsal smlouvy s jiným velmi pohotovým dodavatelem.

 7. Kateřina Spurná napsal:

  Rychlé spojení na jejich lince, telefonát max na 3 minuty, dýl jsem u nich ještě nevyřizovala, letos je mám už 5. rokem.

 8. Richard napsal:

  Dobrý energetik, mám je i na firmě. Domluva je s nimi rozumná a cena na každý rok podle domluvy. Můžu doporučit!

 9. Libor Poddaný napsal:

  Jsem s nimi maximálně spokojen, X energie předčila má očekávání, potom co jsem k nim přešel od dominantní společnosti. Za sebe mohu určitě doporučit.

 10. Slávek Janota napsal:

  Letos to je 5 let co jsme přešli k XEnergii, pro nás je to nejlepší dodavatel, jinak bychom ho už dávno vyměnili, tak jak by asi udělal každý, když je nespokojen. Zkušenostmi jsme však zatím přesvědčení, že to není třeba. Každoročně kontroluji i vyúčtování a stále jsme na tom líp než kdybychom zůstali u velkých dodavatelů.

 11. Jana napsal:

  Upřímně doporučuji – v žádném případě nebrat. Kvůli malému finančnímu problému chtějí hned vypnout proud. To mám z vlastní zkušenosti. Nejsou vůbec ochotní k nějaké domluvě a vysvětlení.

 12. Ivan napsal:

  Přes ohledem na to, že doma plynem topíme a zbytek máme přes elektřinu mohu celkem jednoduše posoudit, že X energie je pro nás stále adekvátním dodavatelem, se servisem – do kterého řadím zasílání SIPA i celkových faktur – jsme z spokojeni, zatím vždy bez meškání do data co mají vytyčené vše dochází.

 13. Lukáš Bureš napsal:

  Dostal jsem k nim přes kolegu a jsem rád, že mi se zařizováním pomohl. Je to dobrá firma u který jsou ceny oproti klasickému dodavateli viditelně levnějším, vidím to ve svym vyúčtování.

 14. Patrik napsal:

  Nevyplatilo se mi u nich zůstávat, teď mám jiného dodavatele a mnohem lepší podmínky

 15. Václav napsal:

  Změnit dodavatele je nejlepší skrze aukci, jelikož se cena dokáže dostat ještě níž, než je tomu u běžné změny. Já jsem se takhle dostal aukčně k Xenergii a finančně jsme platili ještě miň než u předchozího dodavatele a to si nemyslím, že ten by byl z nějaké drahé sorty. Určitě doporučuji nad aukcí zapřemýšlet, pokud máte nějakou k dispozici.

  • Tomáš napsal:

   Aukce nemusí být vždy nejvýhodnější, častokrát je předem dan, kdo aukci v závislosti na provizi vybere, upozorňuji, ne vždy. 😊 My máme energetickou společnost Elyn group s.r.o., která zprostředkovává elektřinu a plyn dodavatelů, klientům přeďožíme srovnání s úsporami a sami si rozhodují, jakého dodavatele chtějí, zda rozhodne typ závazku, cena, benefity.. Ne vždy je to pouze o ceně, navíc, i ta dokáže být zajímavá. 😊

 16. Ingrid napsal:

  My jsme k nim nově teprve přešli, ale dva ze známých s nimi mají už dobrou zkušenost. Proto jsme do toho šli.

 17. Dušan napsal:

  X Energie, je to sice menší dodavatel, s tím jsem byl však smířený hnedka od začátku, když jsem nám to k nim dával, ale za tu dobu už se celkem slušně rozrostla a řekl bych, že své místo na trhu mezi dodavateli už má celkem stabilní. Navíc jsem s nimi velmi spokojen.

 18. Lenka napsal:

  Funguje, jsem u nich pár let a nemám problém.

 19. Sabina napsal:

  Tak já právě před chvíli mluvila s paní z Xenergie, nabízí nám přechod k nim od RWE (plyn), po propočtu dle roční spotřeby bychom prý ušetřili cca 1900 Kč za rok a garantují nižší ceny po celou dobu trvání smlouvy než má RWE. Tak nevím, ještě nad tím pouvažujeme…

 20. Luboš napsal:

  v nedávné době jsem také řešil změnu dodavatele elektřiny a rozhodl jsem se pro X Energie. Zatím tedy k naprosté spokojenosti. Na emaily reagují okamžitě, vše mi srozumitelně vysvětlili. Cena velmi dobrá.

 21. Leona napsal:

  Když jsem vytáhla ze schránky fakturu, tak jsem se zhrozila, byl tam velký nedoplatek a to nám vždy vrací, ale naštěstí se ukázalo, že šlo o omyl, vyřídili to rychle, omluvili se, takže nakonec spokojenost

 22. Jarka napsal:

  velmi špatný přístup ke klientům, neochota, obstrukce

 23. Marcela napsal:

  Dala jsem si plyn před rokem a půl a přišlo mi vyúčtování s přeplatkem 7800 Kč. Nadmíru spokojená, doporučuji

 24. Nikol napsal:

  Jsem u nich už dlouho a přecházet nehodlám

 25. Miluna napsal:

  Ceny jsou perfektní, jsem spokojena

 26. Ivana napsal:

  Pro naprosto skvělý dodavatel, jsem ráda za tuto volbu. Naprosto vyhovující ceny.

 27. Jarda napsal:

  Jsme spokojeni, vrací, komunikují, vždy vše vyřízeno k naší spokojenosti, perfektní

 28. Terka napsal:

  I když jsou na ní ty slevy jen několika procentní tak jsem ráda, že jsem tu kartičku od nich konečně dostala. Na pořízení dovolený se třeba bude hodit.

 29. Antonín napsal:

  Co slíbili, platí. Zatím bez problému.

 30. Valerie napsal:

  Jsem u nich už nějakou dobu a jsem spokojena

 31. Nikola napsal:

  Ceny dobré, přístup také, spokojenost

 32. David napsal:

  Vše v naprostém pořádku

 33. Oldřich napsal:

  jsou perfektní a lepší předtím jsme měli jiného dodavatele a to byla hrůza

 34. Slávka napsal:

  Jsme spokojeni jak s cenami tak i s přístupem, doporučujeme

 35. Filip Rážek napsal:

  Moje zkušenost s přihlašováním energií pod X Energii je v podstatě dobrá, přihlašování i když jsem původně očekával nějaké komplikace protože se měnil majitel hodin, tak proběhlo celkem snadno. Šlo jen o papíry. Komplet se vším vyřízeno za čtvrt roku, pak už odběr čistě od nich a za nižší možnou cenu. Takže super a můžu doporučit.

 36. Kristýna napsal:

  My máme od nich plyn a elektřinu a vždy nám vrací

 37. Luboš napsal:

  Jsme rádi, že jsme přistoupili na změnu a přešli k tomuto alternativci. Cenové podmínky Xenergie jsou pro nás mnohem přívětivější než tomu bylo u předchozí společnosti. I po roce nám vše bezproblémově funguje a nemáme s firmou žádné problémy.

 38. Milan napsal:

  Nemám co bych jim vytkl, na alternativce cenově zajímaví, dobré podmínky i vlídný přístup k zákazníkovi.

 39. Jiřina napsal:

  vse je dobre

 40. Sebastian napsal:

  Dobrý den. Dle mého názoru je společnsot v pořádku.

 41. Jan napsal:

  Super. Vždy když něco potřebuji, tak okamžitě vyřídí. Naprostá spokojenost.

 42. Vojta napsal:

  Jednání přes Skype bez problému, buď volám nebo posílám zprávy. Oceňují možnost jeho využití během týdne až do osmé večerní. Problém jsem vždy řešil s jedním a tím samým operátorem, při prvním kontaktování jsem si poznamenal jméno a poté si ho pokaždé vyžádal.

 43. Karin napsal:

  Naprostá spokojenost ve všech směrech, za mě palec nahoru

 44. Jirka napsal:

  Super služba zpětného zavolání… potřeboval jsem vyřídit převod odběrného místa, poslal jsem jim zprávu a během několika minut mi volali nazpět. Je to zadarmo a to se mi líbí.

 45. Olda napsal:

  Primárně mě u nich drží to, že u nich mám lepší cenové podmínky, ale i to, že vše chodí v řádných termínech a se správnými údaji. Peníze došli včas i v tu dobu, když jsme je informovali, že u nás dochází ke změně čísla účtu. Takže z tohoto důvodu mi nevadí být u menší firmy.

 46. Zdenka napsal:

  Uvažuji o přechodu k této společnosti, zatím zkoumám internet, ale recenze jsou dobré, to mě těší

 47. Olga napsal:

  Vždy bez problému vyřeší moje požadavky

 48. Renata napsal:

  Také si nemohu stěžovat

 49. Martina napsal:

  Dobrý den,mám také xenergii a jsem s tím spokojená protože ušetřím.
  Není to jako CEZ se kterým mám špatné zkušenosti a ještě jsou drahý..

 50. Natálie napsal:

  Já mám Xenergie napsaný se ségrou, obchoďák si nás odchytl na zahradě, klučina to byl celkem fešný tak se s námi dal do řeči ohledně čeho tu je a nabídka na levnější energie nás zaujala, jelikož na vesnici by jsme se po tom sami asi ani nepídily, takže až tenhle ten klučina nás na tuhle myšlenku přivedl. Převedly jsme obě domácnosti a dobře jsme udělaly. Rozdíl přechodu od velké firmy k alternativci byl znatelný hlavně v tom co platíme, což se nám samozřejmě hodí a my je doporučili s dobrými zkušenostmi i sousedům.

 51. Kamil napsal:

  Zatím jsem spokojen, nemám co vytknout

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.