4.4/5 - (5 votes)

ST Energy s.r.o. představuje rychle se rozvíjející firmu, která je jakousi alternativou velkým dodavatelům elektřiny a plynu. Prosadila se na trhu v České republice a má již několikaletou tradici. Konkrétně působí v oboru od roku 2009. Dodává plyn jak pro firmy, tak i pro domácnosti. ST Energy s.r.o. ale mimo jiné dokáže nabídnout i další výhodné služby.

Mimo dodávek elektřiny a zemního plynu za výhodné ceny se mohou koncoví odběratelé spolehnout i na výkup elektřiny. Ať už máte jakýkoli zdroj včetně FVE, máte jedinečnou šanci prodat elektřinu co možná nejvýhodněji. Dále se zaměřuje ST Energy s.r.o. na dodávání energetických zdrojů přímo na klíč. Jedná se jak o FVE, tak i o tepelná čerpadla a jiné. Na celek dostanou zákazníci 5 let trvající záruku a mohou se spolehnout na pozáruční servisní služby.

Dále pro své klienty zprostředkovává komplexní poradenství včetně cenných informací týkajících se aktuálního čerpání dotací. Jedná se především o známé programy Nová zelená úsporám anebo Kotlíková dotace.

Kam dále:

ST Energy s.r.o. kontakt

Naposledy upraveno: 24.3.2017

Štítky: