Optimum Energy, spol s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

4.7/5 - (3 votes)

Potřebujete optimalizovat výdaje za elektřinu a plyn? Pak se spolehněte na Optimum Energy s.r.o. Vaše výdaje za plyn mohou být zbytečně vysoké, což dokáže společnost Optimum Energy s.r.o. vyřešit. Firma dle svých slov nepotřebuje honosný autopark, obrovské množství zaměstnanců a velké kanceláře.

Jedná se o středně velkou společnost, která pracuje co možná nejefektivněji a snaží se prodávat energii za rozumné ceny. Jako zákazníci se budete moci dlouhodobě spolehnout na minimální ceny. Za elektřinu a plyn tak skutečně ušetříte.

Optimum Energy s.r.o. dodává plyn a elektřinu nejen domácnostem, ale i firmám a větším společnostem. Tam, kde dokážou rozumně hospodařit, stoprocentně ocení služby této společnosti. Už nebudete muset sledovat stále se měnící ceny energie. Optimum Energy s.r.o. se postará o to, abyste platili co možná nejnižší částky. Firma je součástí velké energetické skupiny EP Energy.

30 komentářů

  1. Všichni kolem mě ho mají a jsou spokojeni, asi taky přejdu, dost o tom uvažuji, zvláště po letošním vyúčtování 🙁

  2. Při výběru nového dodavatele jsem si vyhledal kompletní srovnání všech a Optium se ukazoval na předních místech toho srovnání, pročež jsem si o nich načetl pár informací, a když jsem se díval na jejich stránky tak bylo vyřešeno, protože měli nějakou akci pro nově příchozí, tak jsem jim vyplnili online formulář a pak už to šlo jako po másle, ceny jsou rozhodně lepší…

  3. Elektřinu i plyn (topení + ohřev vody) máme od nich, za několik let jsme neměli důvod měnit.

  4. Velká spokojenost se vším, oproti tomu, co jsme měli předtím je to velký rozdíl k lepšímu

  5. Po přechodu od RWE naprosta spokojenost. Same preplatky a komunikace na profi urovni. Uz nikdy bych se k RWE nevratila

  6. Celkem snadný přechod, který jsme zvládli vyřídit po internetu. Výdaje jsme snížili zhruba o tisícovku, což byl náš cíl. Hodnotím kladně.

  7. Po převedení k nim se sazbou D45d jsme s cenovým nastavením po předchozích praxích výrazně spokojenější.

  8. Zatím se jeví jako dobrá společnost, zapomenete zaplatit v měsíci zálohu, upozorní Vás smskou a nevyžadují úhradu z prodlení jako požadoval ČEZ. Zatím šetříme cca 500,- kč měsíčně, ale uvidíme při dalším vyúčtování 🙂

  9. Dodavatele jsme změnili už po několikáté, jelikož si dům necháváme vytápět plynem tak máme za 2podlaží celkem velkou spotřebu a proto jsme se o úspory vždy zajímali. Teprve po přechodu k nim jsme zjistili zač je toho loket a že je možné ušetřit i více než v řádech stokorun. Takže díky!

  10. Výborná a rychlá komunikace, žádné skryté podmínky, doba neurčitá, nejnižší cena = není co řešit opravdu spokojenost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *