CZECH ENERGY s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

3.1/5 - (10 votes)

Dlouholeté zkušenosti s dodávkami moderních kotelen realizovaných přímo na klíč má společnost CZECH ENERGY s.r.o. V současné době tato společnost dodává teplo do více než 3 000 domácností. Jestliže potřebujete realizovat kotelnu, CZECH ENERGY s.r.o. se o vás postará od A až po Z. Samozřejmostí je i poskytnutí spousty rad týkajících se ekonomického provozu kotelny.

CZECH ENERGY s.r.o. je držitelem licence na výrobu a rozvod tepelné energie, kterou uděluje Energetický regulační úřad. Jinak má také koncesi na výrobu elektřiny. Samozřejmostí je u ní splnění základních podmínek spojených s podnikáním v energetických odvětvích.

Mimo jiné také CZECH ENERGY s.r.o. držitelem dvou certifikátů podle norem dle norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001. Teplem a elektřinou dokáže zásobit jak podnikatelské subjekty, tak i soukromé byty či domy anebo veřejné instituce. Zapomenout nelze ani na obecní objekty.

35 komentářů

 1. Dobré odpoledne,
  Prosím Vás, bohužel se stala nepříjemná událost, kdy dodavatel Plyníci před dvěma dny oznámili svůj konec na základě nelehké situace na energetickém trhu.
  Během jednoho týdne tak skončili již tři dodavatelé, a proto je opravdu potřeba se nyní podívat, ke komu klienti, kteří stále odebírají od Plyníků, přejdou, neboť nyní by měli přijít k dodavatelům poslední instance, kde jsou ceny opravdu velmi vysoké, a proto Vám zde mohu nabídnout pomoc, jak si zajistit výhodné dodávky zemního plynu od stabilních a prověřených dodavatelů a neplatit tak na základě této situace až příliš mnoho anebo také naopak příliš málo, protože někteří dodavatelé stále spekulují, že ceny půjdou dolu, což se neděje, a pak se to může lehce vymstít, jako se to stalo bohužel v těchto případech.
  Pokud byste chtěli využít profesionální pomoci, určitě se na mě obraťte.
  Děkuji Vám a přeji Vám krásný den,
  Jan Pospíšil
  jan.pospisil@optimal-energy.cz

 2. Odebírame plyn od Plyníků a spokojenost. Přehledná faktura. Komunikace bez problémů. Drtivou většinu komunikace jsem realizoval po emailu. Vyúčtování si nechávám zasílat po emailu. Neměli jsme žádný problém. Na rok 2021 zdražili.

 3. Poridili jsme solarni elektrarnu a dotace dodnes nikde. Panely mame od kvetna. To je pul roku.Na mail nereaguji.

 4. neustále otravují po telefonu, jsou nepříjemní a podávají zavádějící informace. Nevím jestli těm lidem co píšou pozitiva, to stojí za těch par korun co za to mají. Poslední telefóm byl od nějaké huhlající nepříjemné ženské, které nebylo vůbec rozumět a snažila se mne nepustit k slovu. To bylo naposled co sem se slušně rozloučil a upozornil aby už nevolali.

 5. Přešel jsem, protože jsem u předchozího dodavatele nebyl spokojen, tohoto mi doporučil známý a má u mě pivo, jsem spokojen 🙂

 6. mě obchodní zástupce odchytl na chodbě když jsem vytíral schody a pustil se semnou do řečit protože hledal jednoho souseda, měl s ním domluvenou schůzky, tak jsem mu řekl kam má jít a docela jsme si sedli a tak jsme se ještě domluvil, že se pak staví i u mě, přišel asi po hodině a nabídl mi tarif se sníženou sazbou a zapovídali jsme se asi na dvě hodiny a odcházel s mojí podepsanou smlouvou a zatím si nemůžu stěžovat, ceny se mi opravdu snížily…

 7. Velice špatná komunikace .Na ZL z lidí dělají blb.. A komunikovat přímo s lidmi z distibuce není možné.S dostatečným důrazem neřeší poruchový stav sítí.

 8. Jsou sice menší, což mě ze začátku odrazovalo, ale možná právě proto jsou i jedni z nejlepších, jsem rád že jsem přešel, vždy mi vrací a to nejsem z těch co by si hlídal kolik odebírá

 9. Přešel jsem na doporučení kamarádky a jsem rád, mnohem lepší ceny i přístup než tam kde jsem byl

 10. Ceníky jsme neporovnával, měsíční zálohy platíme stále stejně vysoké a po přestupu se nám s ročním vyúčtováním dostalo na 2tisíce zpět. Takže toto je pro mě pozitivní zkušenost.

 11. Spokojenost. Čistý převod i jednání s nimi. Cenově evidentně nižší než náš předchozí dodavatel, ze stejných záloh se nám nyní vrátilo více.

 12. Vyhovují mi, jsem naprosto spokojen, řekl mi o nich kolega v práci a jsem mu za to vděčný, konečně šetřím

 13. Trochu mě odrazovalo, že je to menší společnost a méně zákazníky, ale obavy byli zbytečné, jsem spokojen

 14. Přešel jsem po telefonu k této firmě a zatím naprostá spokojenost. Žádná zákeřnost na mě nebyla spáchána. Energie proti konkurenci levnější a nemam problém být u menší dodavatelský společnosti.

 15. Řekl mi o nich bratranec, dost je chválil, tak jsem trochu zapátral na netu a přešel jsem taky.Jsem spokojen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *