Rate this post

Společnost DOTON, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Suchdol, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DOTON, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DOTON, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Suchdol, Májová 432/13, PSČ 16500
Datum vzniku společnosti: 02.12.1998
IČO: 25715593

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Suchdol

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výstavba bytových a nebytových budov, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, , ,

Máte zkušenosti s firmou DOTON, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže