Rate this post

Společnost D.Z.SUN s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Veselí nad Moravou, okres Hodonín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. D.Z.SUN s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností D.Z.SUN s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Veselí nad Moravou, Kollárova 1229, PSČ 69801
Datum vzniku společnosti: 22.10.2008
IČO: 28307984

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Hodonín
Obec: Veselí nad Moravou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Instalace průmyslových strojů a zařízení, , ,

Máte zkušenosti s firmou D.Z.SUN s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže