Rate this post

Společnost DMC LDS ValMez s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-sever, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DMC LDS ValMez s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DMC LDS ValMez s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Soběšice, Klokočí 657/1, PSČ 64400
Datum vzniku společnosti: 11.01.2021
IČO: 9815571

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-sever

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Příprava staveniště, Ostatní úklidové činnosti

Máte zkušenosti s firmou DMC LDS ValMez s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024