Rate this post

Společnost CENTEP, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CENTEP, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CENTEP, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Rokytnice v Orlických horách, Kasárna č. ev. 45, PSČ 51761
Datum vzniku společnosti: 23.11.1999
IČO: 25930133

Mapa:

Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Obec: Rokytnice v Orlických horách

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Destilace, rektifikace a míchání lihovin, Elektrické instalace, Silniční nákladní doprava, Ostatní úklidové činnosti,

Máte zkušenosti s firmou CENTEP, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže