Rate this post

Společnost Žlíbek 2 s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Suchohrdly, okres Znojmo nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Žlíbek 2 s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Žlíbek 2 s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Suchohrdly, Pod Skalou 501, PSČ 66902
Datum vzniku společnosti: 07.04.1998
IČO: 25524453

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Znojmo
Obec: Suchohrdly

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Poradenství v oblasti řízení, Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, ,

Máte zkušenosti s firmou Žlíbek 2 s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024