Rate this post

Společnost Chotěbuzská elektrárna s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Chotěbuz, okres Karviná nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Chotěbuzská elektrárna s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Chotěbuzská elektrárna s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Chotěbuz, Karvinská 391, PSČ 73561
Datum vzniku společnosti: 06.09.2005
IČO: 26869764

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Karviná
Obec: Chotěbuz

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely, Nespecializovaný velkoobchod, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, , ,

Máte zkušenosti s firmou Chotěbuzská elektrárna s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024