Rate this post

Společnost Žlutická teplárenská, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Žlutice, okres Karlovy Vary nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Žlutická teplárenská, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Žlutická teplárenská, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Žlutice, Velké náměstí 131, PSČ 36452
Datum vzniku společnosti: 19.12.2001
IČO: 26341107

Mapa:

Kraj: Karlovarský kraj
Okres: Karlovy Vary
Obec: Žlutice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Ostatní vzdělávání, Technické zkoušky a analýzy, Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství

Máte zkušenosti s firmou Žlutická teplárenská, a.s.? Napište nám je do komentářů níže