Rate this post

Společnost CARNET, spol. s r. o. jejíž sídlo je v oblasti Mohelno, okres Třebíč nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CARNET, spol. s r. o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CARNET, spol. s r. o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Mohelno 451, PSČ 67575
Datum vzniku společnosti: 14.02.1992
IČO: 45474940

Mapa:

Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Třebíč
Obec: Mohelno

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Činnosti v oblasti informačních technologií, Výroba pekařských a cukrářských výrobků, kromě trvanlivých,

Máte zkušenosti s firmou CARNET, spol. s r. o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024