Rate this post

Společnost ČEGAN ENERGIE, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Šlapanice, okres Brno-venkov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEGAN ENERGIE, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEGAN ENERGIE, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Šlapanice, Husova 1693/35, PSČ 66451
Datum vzniku společnosti: 19.08.2009
IČO: 28357469

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Šlapanice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Reklamní činnosti

Máte zkušenosti s firmou ČEGAN ENERGIE, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024