Rate this post

Společnost Česká teplárenská s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 11, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Česká teplárenská s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Česká teplárenská s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Chodov, Nechvílova 1821/32, PSČ 14800
Datum vzniku společnosti: 17.03.2022
IČO: 14358450

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 11

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Opravy elektrických zařízení, Výstavba bytových a nebytových budov, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou Česká teplárenská s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže