Rate this post

Společnost CPI Energo, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CPI Energo, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CPI Energo, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 1), Purkyňova 2121/3, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 23.11.2006
IČO: 27626814

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Demolice a příprava staveniště, Obchod s motorovými vozidly, kromě motocyklů, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení

Máte zkušenosti s firmou CPI Energo, a.s.? Napište nám je do komentářů níže