Rate this post

Společnost Čáslavská servisní, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Čáslav, okres Kutná Hora nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Čáslavská servisní, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Čáslavská servisní, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Čáslav, Čáslav-Staré Město, nám. Jana Žižky z Trocnova 74/11, PSČ 28601
Datum vzniku společnosti: 07.12.2001
IČO: 26489678

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kutná Hora
Obec: Čáslav

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Ostatní činnosti související se zdravotní péčí, Výstavba bytových a nebytových budov, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

Máte zkušenosti s firmou Čáslavská servisní, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže