RIGHT POWER, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

3.2/5 - (5 votes)

RIGHT POWER a.s. patří mezi tradiční dodavatele elektřiny působící na trhu od roku 2005. Právě tehdy vznikla alternativa dodávání elektřiny nejrůznějším kategoriím odběratelů. Energii od ní nakupují malé společnosti, větší firmy a také domácnosti. Postupně se tato společnost přeorientovala i na dodávání zemního plynu.

Zemní plyn začala společnost dodávat RIGHT POWER a.s. na konci roku 2010. Nejprve se RIGHT POWER a.s. zaměřila na elektřinu, se kterou také dodávala plyn. Následně ale už odebírali plyn i koncoví odběratelé, kteří neměli uzavřenou smlouvu na dodávky elektřiny.

Spolehnout se u RIGHT POWER a.s. můžete na komplexní servis. Samozřejmostí je u ní individuální přístup. Potřeby zákazníků se různí a právě flexibilita dodavatele je pro mnohé z nás velmi důležitá. Aktuálně má RIGHT POWER a.s. více než 46 000 odběrných míst elektřiny. Odběratelů plynu je zhruba 10 000. Před rokem 2015 se firma nazývala RIGHT POWER ENERGY, s.r.o.

Kam dále:

RIGHT POWER, a.s. kontakt

32 komentářů

 1. Při podpisu smlouvy chtěli ofotit můj občanský průkaz, nevím zda je to v pořádku. nakonec jsem nepna smlouvu nepřistoupil.

 2. Nikdy jsem neměla přecházet, ceny vysoké, přístup nijaký, pustit pryč mě nechcou, jsem zklamaná

 3. Jsou dobří, teď nedávno jsem o nich četl v příloze v novinách a v celorepublikovém srovnání to dopadlo velice dobře, takže myslím, že je u nich všechno ok. Já jsem s nimi tedy spokojen maximálně.

 4. Jsem spokojená a převedla jsem i babičku. Můžu si vše zkontrolovat na netu a mám jistotu, že babička zase nepodepíše něco jiného.

 5. Také si nemůžene stěžovat, cena velmi dobrá, individuální a vztřícný přístup, super, chválím

 6. Spokojenost. Čistý převod i jednání s nimi. Cenově evidentně nižší než náš předchozí dodavatel, ze stejných záloh se nám nyní vrátilo více.

 7. Nebyla jsem spokojena, přešla jsem jinam a jsem mnohem spokojenější jak s cenami tak s přístupem

 8. Jsou levnější než dodavatel, kterého jsme léta měli, s vyřízením převodu nám pomohli nemám nic proti to spíš naopak.

 9. Přešli jsme s elektřinou i plynem. Sami jsme se rozhodli a s přechodem nám pomohli. Sem tam se stane na lince že co člověk to malinko jiná informace ale sami pracovníci si to dohledají a případně opraví informaci. Na každou otázku odpoví pravdivě a zodpovědně. Pokud hned informaci sami nevědí, hovoříte s jejich nadřízeným. Kladně také hodnotím to, že jsme nemuseli vyplňovat nějaké papíry pro dodavatele, od kterých jsme odcházeli. Oni sami nám je poslaly do mailu a řekly do kdy máme odeslat a také doporučily následné postupy.

 10. Můžu zatím hodnotit jako dobrého dodavatele. Všechna vyúčtování podstatně levnější, s vrácením peněz nezahálejí, v prvním roce se mi to od nich vrátilo do měsíce a nyní už si to rovnou nechávám převádět do dalšího období, je to tak pro mě lepší a jednodušší.

 11. Při odchodu posílají „výhružný“ dopis s pokutou. Právní základ ale plave na vodě. Při osobní návštěvě na centrále a ukázaní „loktů“ se vše vyřešilo bez problémů.

 12. Odmítají sdělit, kdy mi končí smlouva na dobu určitou. Ztratil se mi dodatek smlouvy, požadují 1200 Kč! za informaci o datu ukončení smluvního vztahu. Dopisuji si s nimi už 2 roky, dokud nezaplatím poplatek, jsem jejich doživotním vazalem, nemohu smlouvu včas vypovědět a přejít k jinému dodavateli.

 13. Je pravda, že komunikace s nimi není ideální, ale cena mi maximálně vyhovuje, takže se to tím vyváží

 14. My jsme moc spokojeni nebyly, hlavně jejich jednání nám nevyhovovalo, vše bylo na dlouhé lokty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *