QUANTUM, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

3.1/5 - (9 votes)

Společnost QUANTUM, a.s. představuje jednoho ze čtyř distributorů plynu v České republice. Tato firma funguje ovšem také jako dodavatele zemního plynu a specializuje se konkrétně na plynofikaci obcí a samozřejmě i realizace nových plynových přípojek koncovým odběratelům.

QUANTUM, a.s. je čistě česká rodinná firma, která má tradici již 24 let. Za dlouholetou úspěšnou historii jejího fungování získala obrovské množství zkušeností a dokáže se svým klientům plně přizpůsobit. QUANTUM, a.s. nabízí i dodávku plynových zařízení. Zákazníci, kteří jsou nově připojení, se mohou obrátit i na projekční práce, vyřešení územního rozhodnutí a další činnosti.

Mimo jiné také QUANTUM, a.s. nabízí spousty zařízení, mezi něž patří zásobníkové plynové ohřívače vody a závěsné plynové ohřívače vzduchu. QUANTUM nabízí i nemovitosti. Vybrat si lze jejím prostřednictvím reality různého charakteru byty počínaje a velkými komplexy konče.

Kam dále:

QUANTUM, a.s. kontakt

34 komentářů

 1. Je jim jedno, že mají smlouvu s fixní cenou – i opakovaně jednostranně zvednou cenu. Jednostranně si upravili vlastní obchodní podmínky tak, že pokud dá člověk výpověď, chtějí pokutu 5000 Kč … pokud jim zavoláte, že platíte absolutně nejvíce na trhu, tak arogantně reagují s tím, že jim máte poslat konkurenční smlouvu s nižší cenou a že tomto v případě zaplatíte při odchodu pokutu 10 000 Kč (el.+plyn), kterou k rozdílu ceny nemáte zapomenout připočíst. Varuji před nimi…chovají se jako „šmejdi“.

 2. Při změně cen v roce 2022 a 2023 žádná změna záloh. Ve vyúčtování pak nedoplatky ve vysoké výši. Neférové jednání zejména pro důchodce. Okamžité zrušení smlouvy.

 3. Neexistuje dodavatel co má jen samé kladné hodnocení- vždy jsou na fórech rejpalové- no zde to vypadá na super-extra dodavatele – nebo naopak korigovanou – placenou recenzi 🙂 Trošku mě to děsí- chci od Quantum energie.

 4. Nevím jaký si firma momentálně drží status, každopádně nám se od ní vyplácí čerpat. Ceny mají nízké a pro oko kulantní. Což znamená, že se každý měsíc nemusím obávat složenky za energie.

 5. Přešla jsem jednak proto, že mi bývalý dodavatel už hodně hýbal žlučí a jednak na doporučení švagrové a jsem spokojena

 6. jsem podnikatel a vlastním několik bytových jednotek, ve všech používám tuto společnost a nepříjde mi ,že by byli nějak nad cenou nebo se špatným servisem. Jsem spokojen

 7. Spokojenost. Čistý převod i jednání s nimi. Cenově evidentně nižší než náš předchozí dodavatel, ze stejných záloh se nám nyní vrátilo více.

 8. Odebíráme od nich elektřinu a s cenou i jejich službami jsem spokojen. Letošní vyúčtování opět mile překvapilo. Už aby byly peníze doma.

 9. Jsme tam pár měsícu a všechno je v pohodě. Hlavně platíme míň a to je pro mě teď stěžejní. Všem doporučuji…

 10. Meli jsme s timto dodoavatelem velmi dobre zkusenosti v minulosti. Po prestehovani sice vyuzivame jinou spolecnost, presto byl jejich servis vyborny a proto jej doporucuji.

 11. Opravdu velice profesionální servis a poradenské služby. Za nabídku velice výhodného řešení celé naší rodině

 12. Moc jsem nevěřil, že jseu tak super jak bratr říkal, ale také jsem přešel a musím říct, že vyjímečně nekecal

 13. Přešli jsme nedávno, zatím moc soudit nemohu, ale co chválím byl velmi hladký přechod, který zařídili více méně samy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *