Rate this post

Společnost 2 Energy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Planá, okres České Budějovice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. 2 Energy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností 2 Energy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Planá 67, PSČ 37001
Datum vzniku společnosti: 08.06.2011
IČO: 28138406

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: České Budějovice
Obec: Planá

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Obchod s elektřinou, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.,

Máte zkušenosti s firmou 2 Energy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024