Rate this post

Společnost GABRA SOLAR, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-střed, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GABRA SOLAR, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GABRA SOLAR, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Brno-město, Údolní 599/37, PSČ 60200
Datum vzniku společnosti: 08.03.2010
IČO: 29206430

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-střed

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Demolice a příprava staveniště, Kompletační a dokončovací práce, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti informačních technologií, Reklamní činnosti

Máte zkušenosti s firmou GABRA SOLAR, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024