Rate this post

Společnost GARNET VRX s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 7, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GARNET VRX s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GARNET VRX s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Bubeneč (Praha 7), Letenské náměstí 157/4, PSČ 17000
Datum vzniku společnosti: 07.05.2007
IČO: 28066049

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 7

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, , ,

Máte zkušenosti s firmou GARNET VRX s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024