Rate this post

Společnost FTVA Alfa s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Chomutov, okres Chomutov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FTVA Alfa s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FTVA Alfa s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Chomutov, Na Moráni 6052, PSČ 43001
Datum vzniku společnosti: 04.03.2010
IČO: 28615344

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Obec: Chomutov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Administrativní a kancelářské činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Nespecializovaný velkoobchod

Máte zkušenosti s firmou FTVA Alfa s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024