Rate this post

Společnost FREE for YOU s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 9, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FREE for YOU s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FREE for YOU s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Vysočany (Praha 9), Podkovářská 674/2, PSČ 19000
Datum vzniku společnosti: 29.04.1997
IČO: 25336665

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 9

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Reklamní činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou FREE for YOU s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024