Rate this post

Společnost Frýdlantská energetika s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Frýdlantská energetika s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Frýdlantská energetika s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant, Slévárenská 272, PSČ 73911
Datum vzniku společnosti: 05.01.2013
IČO: 29460131

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Frýdlant nad Ostravicí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Pronájem a leasing ostatních strojů, zařízení a výrobků j. n., , ,

Máte zkušenosti s firmou Frýdlantská energetika s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže