Rate this post

Společnost eYello CZ, k.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. eYello CZ, k.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností eYello CZ, k.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Vršovice (Praha 10), Kubánské náměstí 1391/11, PSČ 10000
Datum vzniku společnosti: 28.05.1996
IČO: 25054040

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s plynem prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Obchod s elektřinou, Nespecializovaný velkoobchod, Činnosti zastaváren

Máte zkušenosti s firmou eYello CZ, k.s.? Napište nám je do komentářů níže