Rate this post

Společnost FILIPOVICKÁ FVE, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Vítkov, okres Opava nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FILIPOVICKÁ FVE, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FILIPOVICKÁ FVE, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Vítkov, Školní 332, PSČ 74901
Datum vzniku společnosti: 03.06.2010
IČO: 28627229

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Obec: Vítkov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Nespecializovaný velkoobchod, , ,

Máte zkušenosti s firmou FILIPOVICKÁ FVE, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024