Rate this post

Společnost EURO SPRO a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 6, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EURO SPRO a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EURO SPRO a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Bubeneč (Praha 6), Rooseveltova 575/39, PSČ 16000
Datum vzniku společnosti: 30.01.1997
IČO: 25103482

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 6

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Demolice a příprava staveniště, Ostatní ubytování, Elektrické instalace, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou EURO SPRO a.s.? Napište nám je do komentářů níže