Rate this post

Společnost EPAK SOLAR s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Svitavy, okres Svitavy nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EPAK SOLAR s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EPAK SOLAR s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Svitavy, Město, náměstí Míru 133/70, PSČ 56802
Datum vzniku společnosti: 14.11.2009
IČO: 28778979

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Svitavy
Obec: Svitavy

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, , ,

Máte zkušenosti s firmou EPAK SOLAR s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024