Rate this post

Společnost ERDING, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Brno-Líšeň, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ERDING, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ERDING, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Líšeň, Zaoralova 2058/5, PSČ 62800
Datum vzniku společnosti: 31.12.1997
IČO: 25512455

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-Líšeň

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Specializované stavební činnosti, Výstavba ostatních staveb, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Úklidové činnosti, Výstavba bytových a nebytových budov

Máte zkušenosti s firmou ERDING, a.s.? Napište nám je do komentářů níže