Rate this post

Společnost Žatecká teplárenská, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Žatec, okres Louny nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Žatecká teplárenská, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Žatecká teplárenská, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Žatec, č.p. 3149, PSČ 43801
Datum vzniku společnosti: 12.01.1996
IČO: 64650871

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Louny
Obec: Žatec

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba elektronických součástek a desek, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Výroba zámků a kování, Výroba elektřiny, Elektrické instalace

Máte zkušenosti s firmou Žatecká teplárenská, a.s.? Napište nám je do komentářů níže