EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze
5 (100%) 2

Rychlé jednání, otevřený přístup, profesionální a hlavně kvalitní servis – to vše je poznávacím znakem akciové společnosti EP ENERGY TRADING. Zákazníci se ovšem mohou těšit na nejen tyto výhody, které nenaleznou jen tak u nějaké firmy podobného zaměření, ale také na poměrně výhodné ceny za dodávku elektřiny či za zemní plyn. Nejedná se však o velmi schopného dodavatele těchto služeb pouze na území České republiky. EP ENERGY TRADING se taky zaměřuje na naše slovenské sousedy. V obou zemích sklízí poměrně velké úspěchy. Možná je to právě odbornou a profesní kvalitou zaměstnanců, kteří ke klientům přicházejí, nebo za to můžou dlouholeté zkušenosti v oblasti energetiky, že je společnost tak oblíbená.

Společnost je navíc součástí nejvýznamnějšího dodavatele tepla, a to energetické skupiny EP ENERGY. Skupina je mimo jiné i druhým největším výrobcem elektřiny u nás. Je vlastníkem také svých vlastních zdrojů energie a nabízí svým klientům nejvýhodnější ceny na trhu. Spolehlivost a férové jednání vyplývá však také z faktu, že EP ENERGY TRADING, a. s. vždy dodržuje smluvní závazky.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.czNapište vaše zkušenosti s touto firmou:

2 Komentářů k EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

  1. Pavel Hrazdira napsal:

    Naprostá katastrofa, neochota cokoli řešit, vše přez infolinku, která vás s nikým svéprávným nespojí (na všechno mají skvěle odstíněné odborníky) keří nejsou schopni vyřídit žádost o přesun plynoměru o 1m. Matlají to jak je napadne, žádná zpětná vazba ci jednání s konkrétní zodpovědnou osobou. Končím i kdyby ten plyn dávali z darma.

  2. Ivan napsal:

    Naprostá spokojenost, skvělé ceny, každým rokem u konce akčního ceníku si zavolám na infolinku a oni mi ho o rok prodlouží.. Jednání bez problémů.. Palec nahoru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.