EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze
3.5 (70%) 8

Rychlé jednání, otevřený přístup, profesionální a hlavně kvalitní servis – to vše je poznávacím znakem akciové společnosti EP ENERGY TRADING. Zákazníci se ovšem mohou těšit na nejen tyto výhody, které nenaleznou jen tak u nějaké firmy podobného zaměření, ale také na poměrně výhodné ceny za dodávku elektřiny či za zemní plyn. Nejedná se však o velmi schopného dodavatele těchto služeb pouze na území České republiky. EP ENERGY TRADING se taky zaměřuje na naše slovenské sousedy. V obou zemích sklízí poměrně velké úspěchy. Možná je to právě odbornou a profesní kvalitou zaměstnanců, kteří ke klientům přicházejí, nebo za to můžou dlouholeté zkušenosti v oblasti energetiky, že je společnost tak oblíbená.

Společnost je navíc součástí nejvýznamnějšího dodavatele tepla, a to energetické skupiny EP ENERGY. Skupina je mimo jiné i druhým největším výrobcem elektřiny u nás. Je vlastníkem také svých vlastních zdrojů energie a nabízí svým klientům nejvýhodnější ceny na trhu. Spolehlivost a férové jednání vyplývá však také z faktu, že EP ENERGY TRADING, a. s. vždy dodržuje smluvní závazky.Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

9 Responses to EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Jiří Dunder napsal:

  Nehorázná jednání při odchodu od této společnosti.
  Jsou to energošmejdi.

 2. Jiří napsal:

  Arogantní jednání celou dobu, co jsem u nich byl, špatně komunikují, buzerují, když není zaplaceno k 15. dni v měsíci, bylo by to na dlouhé psaní. Naschvály a arogance, které by člověk čekal u monopolního dodavatele, jako např. dodávky vody, kde to má vždy jedna společnost.

 3. MIREK Š napsal:

  Naprostá tragédie. Přepis odběrného místa trval 10 měsíců a všechny podklady jsem musel poslat 2x,některé 3x protože je ztracely. Přeplatek z posledního vyúčtování od nich vymáhám už půl roku. NEDOPORUČUJI !!!!

 4. Václav Slavíček napsal:

  Já jsem si u EPET zafixoval cenu energií u produktu Blesk energie na dva roky, a měl jsem to i ve smluvních podmínkách černé na bílém. Bohužel ve smluvních podmínkách byl i odstavec, že mohou změnit smluvní podmínky. A tak když ceny energií začaly stoupat, změnili smluvní podmínky, kde už ta klauzule nebyla a potom zrušili celý produkt. Takže následující zimu už nebudu mít zafixovanou cenu energií, ačkoliv jsem ji fixovanou mít měl. Podle paní na podpoře totiž: “Kdo mohl tušit, že ty ceny tak porostou”.

  Největší legrace je, že teď mají na stránkách uvedený zase nový produkt Jistota 🙂

  Já si myslím, že takové “podnikání” bych zvládnul i já. Na burze bych koupil futures na energii, když by cena energie klesala, ok, když by stoupala, tím lépe, protože klientům bych vypověděl smlouvy, ty futures bych prodal dráž než jsem je koupil a rozdíl bych si nechal.

  K jejich obhajobě nutno dodat, že co jsem tak procházel smluvní podmínky dodavatelů energií, tak skutečně smluvně zaručená fixace energií jsem nenašel nikde.

 5. Vilém napsal:

  Reakce na e-email týden a více, dovolat se velký problém. Přeplatek mi přišel až po několika urgencich! Naprosto neschopná firma – nikomu nedoporučuji!

 6. Andrejii napsal:

  Já si nemůžu stěžovat. Žádná nemilá překvápka mě u EP nečekaly, což je rarita u ostatních výrobců. I ceny mi přijdou slušné, vše super.

 7. Naštěstí bývalý zaměstnanec napsal:

  Hrozný přístup k lidem, minimální mzda a zaměstnanecké výhody – žádné. Není divu, že jsou nespokojení zákazníci, když zaměstnanci mají katastrofální podmínky.

 8. Pavel Hrazdira napsal:

  Naprostá katastrofa, neochota cokoli řešit, vše přez infolinku, která vás s nikým svéprávným nespojí (na všechno mají skvěle odstíněné odborníky) keří nejsou schopni vyřídit žádost o přesun plynoměru o 1m. Matlají to jak je napadne, žádná zpětná vazba ci jednání s konkrétní zodpovědnou osobou. Končím i kdyby ten plyn dávali z darma.

 9. Ivan napsal:

  Naprostá spokojenost, skvělé ceny, každým rokem u konce akčního ceníku si zavolám na infolinku a oni mi ho o rok prodlouží.. Jednání bez problémů.. Palec nahoru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.