4/5 - (3 votes)

Do skupiny nejlevnějších společností nabízejících zemní plyn českým domácnostem patří i Enra Services, s. r. o. Výhodná cena je zapříčiněna zejména kvůli tomu, že samotná Enra Services, s. r. o má velmi nízké provozní náklady. Nemá tedy zapotřebí, aby klientům účtovala nepřiměřeně vysoké ceny za tuto službu. Dokonce se při podpisu smlouvy ani v následujících vztazích není třeba bát, že by se platily peníze navíc. Neexistují žádné vedlejší sankce a poplatky.

Mnoho klientů Enra Services, s. r. o se často obává, že nejhorším krokem při vyřizování dodávky plynu, bude administrativa. Enra Services, s. r. o. však vše vyřídí za ně. Není tedy potřeba vyřizovat zrušení smlouvy u původního dodavatele. Čas určený k vyřizování bude snížen na minimum, protože Enra Services, s. r. o opravdu vše vyřídí sama. To je jedna z výhod, kterou jen tak nějaký dodavatel plynu neposkytuje.

Spokojenost zákazníků je na prvním místě, a tak profesionální přístup je samozřejmě zajištěn. Díky věrnostnímu a bonusovému programu jsou navíc pro stávající klienty připraveny velmi výhodné benefity.

Naposledy upraveno: 2.4.2017

Štítky: