ENERGIE ČS, A. S. zkušenosti, recenze a diskuze

3.2/5 - (25 votes)

Psal se rok 2012, kdy na český trh zamířila i společnost ENERGIE ČS, a. s., dodnes se zaměřuje především na dodávku elektrické energie a také na dodání zemního plynu. Současně je její specializace i v oblasti výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Nejdříve se však jednalo pouze o drobnou firmu, jež nabízela své služby pouze pro firemní klientelu. Nyní se jedná o společnost, která dosahuje mnohem větších rozměrů. Aktivně přináší stále více energetických řešení do českých domácností.

ENERGIE ČS, a. s. se však neorientuje pouze v odvětví dodávky plynu a elektřiny, i když se jim v této oblasti daří takřka impozantně, ale je také partnerem projektů České spořitelny – konkrétně Moje zdravé finance a Chytré město.

Zákazníci si mohou být jisti, že se k nim bude vždy přistupovat velmi profesionálně a že služby této firmy jsou v souladu s Etickým kodexem. Ceny ENERGIE ČS, a. s. se pohybují na zlaté střední cestě. Není se tedy třeba bát, že náklady na plyn či elektřinu budou podezřele vysoké. Nebudou však dosahovat ani naprostého minima.

9 komentářů

 1. Jsem zákazníkem rok. Přechod k nim proběhl v pořádku. Rok cena parádní. Teď ovšem rozeslali upozornění na nový ceník platný od dubna 2020. Mám dvoutarif pro akumulaci bojleru (D25d). V novém ceníku je navýšení:
  – u VT o 150 kč (na 1650 kč bez DPH)
  – u NT o 600 kč (také na 1650 kč bez DPH).
  Extrém !! Změna dodavatele nutná.

  1. Mám stejnou zkušenost, také jsem rok u této společnosti a byla jsem spokojená, ale dnes po otevřeni obálky jsem nemohla uvěřit na takové skokové navýšení.

   1. taky mne dnes vyrazili dech, jdu se porozhlednout jinde, to nemohou myslet vazne. A to jsem u nich pres rok, ach jo…

  2. Dobrý den.. Dnes maji daleko lepší ceny, než třeba ČEZ.. Zkuste je znovu kontaktovat.. Moc doporučuji Kateřinu Fišerovou

 2. Online proces v pohode.Ale tim to bohuzel konci. Energie CS lidi kteri pracuji vubec nevi co delaji ani jak se spravne podava vypoved a jaky je rozdil mezi zmenou dodavatele a zmenou dodavatele s prepisem a jeste k tomu dokola opakuji tu samou lez ze to podali spravne. Pokud si chcete usetrit trapeni zvolte jineho dodavatele.

 3. Jaem zcela spokojena. Převod sice nějakou dobu trval, ale záviselo to na výpovědních lhůtách podle smluv s předchozím dodavatelem.

 4. Převod odběrného místa z jednoho uživatele na druhého trvá už půl roku. Mnoho telefonování a chození na pobočky. Rozjeli něco v čem se n edokážou orientovat. Původně prý nová smlouva měla platit až za rok. Po několika telefonátech a pohrůžkou, že smlouvy zruším mi konečně po půl roce začne dodávka. Nikdy jsem při změněn dodavatele nepoznal tolik komplikací. Tak doufám, že aspoň ceny a plnění bude takové jak deklarují

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *