3.2/5 - (25 votes)

Psal se rok 2012, kdy na český trh zamířila i společnost ENERGIE ČS, a. s., dodnes se zaměřuje především na dodávku elektrické energie a také na dodání zemního plynu. Současně je její specializace i v oblasti výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Nejdříve se však jednalo pouze o drobnou firmu, jež nabízela své služby pouze pro firemní klientelu. Nyní se jedná o společnost, která dosahuje mnohem větších rozměrů. Aktivně přináší stále více energetických řešení do českých domácností.

ENERGIE ČS, a. s. se však neorientuje pouze v odvětví dodávky plynu a elektřiny, i když se jim v této oblasti daří takřka impozantně, ale je také partnerem projektů České spořitelny – konkrétně Moje zdravé finance a Chytré město.

Zákazníci si mohou být jisti, že se k nim bude vždy přistupovat velmi profesionálně a že služby této firmy jsou v souladu s Etickým kodexem. Ceny ENERGIE ČS, a. s. se pohybují na zlaté střední cestě. Není se tedy třeba bát, že náklady na plyn či elektřinu budou podezřele vysoké. Nebudou však dosahovat ani naprostého minima.

Naposledy upraveno: 2.4.2017

Štítky: