Rate this post

Společnost ENGIE Energy Management CZ s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENGIE Energy Management CZ s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENGIE Energy Management CZ s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Karlín, Pobřežní 620/3, PSČ 18600
Datum vzniku společnosti: 18.11.2008
IČO: 28486510

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s plynem prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Reklamní činnosti, Obchod s elektřinou, Technické zkoušky a analýzy

Máte zkušenosti s firmou ENGIE Energy Management CZ s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže