Rate this post

Společnost Enfinity 22 s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Enfinity 22 s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Enfinity 22 s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Karlín, Pobřežní 620/3, PSČ 18600
Datum vzniku společnosti: 09.04.2010
IČO: 24658880

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Demolice a příprava staveniště, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou Enfinity 22 s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024