Rate this post

Společnost ENETIQA Trading s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 5, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENETIQA Trading s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENETIQA Trading s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Jinonice (Praha 5), Kačírkova 982/4, PSČ 15800
Datum vzniku společnosti: 21.03.2024
IČO: 21393311

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 5

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení, , ,

Máte zkušenosti s firmou ENETIQA Trading s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024