Rate this post

Společnost ENGEN s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENGEN s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENGEN s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Karlín, Prvního pluku 320/17, PSČ 18600
Datum vzniku společnosti: 31.03.2008
IČO: 28373057

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Nespecializovaný velkoobchod, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, ,

Máte zkušenosti s firmou ENGEN s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže