Rate this post

Společnost Energo ORB s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 3, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energo ORB s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energo ORB s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Radobyčice, Nad Úhlavou 239/3, PSČ 30100
Datum vzniku společnosti: 07.01.2009
IČO: 28045211

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 3

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Reklamní činnosti, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství

Máte zkušenosti s firmou Energo ORB s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024