Rate this post

Společnost Energie Poběžovice s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Poběžovice, okres Domažlice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energie Poběžovice s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energie Poběžovice s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Poběžovice, Hostouňská 45, PSČ 34522
Datum vzniku společnosti: 26.05.2014
IČO: 3012964

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Domažlice
Obec: Poběžovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Lesnictví a těžba dřeva, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pěstování plodin jiných než trvalých, Živočišná výroba

Máte zkušenosti s firmou Energie Poběžovice s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024