Rate this post

Společnost ENERGIE Holding a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 5, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGIE Holding a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGIE Holding a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Jinonice (Praha 5), Kačírkova 982/4, PSČ 15800
Datum vzniku společnosti: 27.09.2006
IČO: 27594301

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 5

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti informačních technologií, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Výroba elektronických součástek

Máte zkušenosti s firmou ENERGIE Holding a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024