Rate this post

Společnost Energetické centrum s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Jindřichův Hradec, okres Jindřichův Hradec nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energetické centrum s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energetické centrum s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Jindřichův Hradec, Otín 3, PSČ 37701
Datum vzniku společnosti: 08.10.2002
IČO: 26051818

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Jindřichův Hradec
Obec: Jindřichův Hradec

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Poradenství v oblasti řízení, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou Energetické centrum s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže