Rate this post

Společnost Dvory s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Dvory, okres Nymburk nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Dvory s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Dvory s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Dvory, Veleliby 3, PSČ 28802
Datum vzniku společnosti: 22.01.2010
IČO: 29023491

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Nymburk
Obec: Dvory

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody,

Máte zkušenosti s firmou Dvory s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024